Snapview způsobuje, že vaše videa vypadají, jako by byla zaznamenána pomocí Snapchat Spectacles

Snapview je nástroj, který proměňuje vaše videa v kruhový formát, takže vypadají, že byly natočeny pomocí Snapchat Spectacles.

V posledních několika letech došlo kolem Snapchatu kolem Snapchatu, a mnohem více v poslední části letošního roku, protože společnost nejen přidala do svých mobilních aplikací jen tunu nových funkcí, ale také se staví pod Snap Inc Inc . Značka, která se stane mnohem více společnosti zaměřenou na hardware.

Část tohoto pivotu zahrnovala omezené vydání hardwaru brýle, vytvořené pro zachycení videa z pohledu nositele a poté být nahrán proti účtu Snapchat. Pokud jste dosud nebyli neúspěšní, když jste si dostali ruce na pár brýlí, ale přesto se chcete podělit o stejný typ zkušeností (kruhová videa), pak vás může být zajímána rychle dlážděná webová zkušenost Snapview.

Snapview je v podstatě velmi základní webová aplikace Hostovaná Heroku, která vypadá, že pořídí existující video a aby se objevila, jako by byla zaznamenána pomocí hardwaru Snap Inc..

Spíše než být považován za serózní projekt, celý zážitek Snapview oživil čistě jako retort k tweetu zveřejněným oficiálním účtem Hunt Twitter, aby někdo převzal iniciativu na vytvoření nástroje, který ořízne pravidelná videa do kruhu Formát s bílým pozadím, s příslibem bezplatné tričko a „nekonečné výkřiky“. Snapview je ten neomezený nástroj ShoutOut.

Samotná aplikace je velmi základní k použití a musí být proveditelná uživateli s nejnižší úrovní technických znalostí. Uživatelé jsou jednoduše vyzváni, aby buď publikovali video soubor přímo do nástroje, nebo vložili do odkazu URL nebo YouTube do dodaného textového pole. Nástroj Snapview poté načte video a projde procesem jeho oříznutí a vykreslení do očekávaného formátu kola brýle. K dispozici je také možnost, aby uživatelé mohli začít nahrávat zvuk přímo od svého výrobce, takže video a zvuk lze spojit dohromady.

Výsledkem této zkušenosti je Snapview vyplivnutí dvou video souborů; Jeden čistě videa ve formátu WebM a jeden se zvukovým zabudovaným, který lze použít ke sdílení na mnoha sociálních sítích. Jediným skutečným problémem se zážitkem je, že pro ty, kteří fyzicky chtějí sdílet oba typy videa, může být nutná trochu přeměny na různé formáty videa, ale to je velmi malá cena, kterou je třeba zaplatit za získání této brýle, aniž by vlastnili vlastnictví Hardware.

Vydejte se na Snapview.herokuapp.com a začněte se zážitkem ideální nyní.

Můžete také chtít vyzkoušet:

iOS 10 úložiště plné? bezplatné GBS prostoru s tímto trikem bez útěku z vězení

Jak airplay zrcadlit Mac do Samsung Smart TV bez Apple TV

Nejlepší aplikace Pokemon Go IV kalkulačky na webu, mobilní

Nalezeno umístění pokemon go ditto, nedaleké funkce vylepšené a rozšířené

Opravte vydání účtu Snapchat Account uzamčené po použití vylepšení Phantom a Snapchat ++, tady je, jak

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech aktuálních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Back to top