Apple potvrzuje, že představení iPhone 12 bude zpožděno

, existuje spousta zvěsti o pozdním všem, což naznačuje, že Apple bude vyžadovat zpoždění zavedení jejího iPhone 12 a iPhone 12 Pro sestava. Nyní, dodržováním volání čtvrtletních výsledků společnosti Apple, chápeme, že to bude určitě.

Pověsti se týkaly týdnů, že Apple bude vyžadovat zpoždění zavedení svých telefonů iPhone do roku 2020 díky dopadu, který má pandemie Coronaviru na své dodavatele.

Rovněž to nebyl schopen dodržovat svůj obvyklý styl i prototypové procesy a tlačit věci dále dolů do kalendáře. Nyní Apple CFO Luca Maestri to všechno ověřila, přičemž iPhony přicházejí „týdny později“ než obvykle.

Maestri uvedl: „Jak víte, v loňském roce jsme začali prodávat iPhone na konci září,“ jak to hrálo za několik let. “Letos očekáváme, že nabídka nabízí o několik týdnů později,” pokračoval.

Později byl požádán, aby objasnil své komentáře, protože to nějak nebylo dostatečně odstraněno. Takže v podstatě znovu uvedl totéž.

Ve svých komentářích jsem uvedl, že o rok zpět jsme na konci září představili nový iPhone. Stejně jako jsem uvedl, že letos bude nabídka nového produktu o několik týdnů později.

S ohledem na to vypadá pravděpodobné, že Apple až do října neodhalí nové telefony iPhone. Přemýšleli jsme, zda Apple může učinit své obvyklé zářijové prohlášení, ale v říjnu drží některé sluchátka zpět k dostupnosti. V souladu s Maestriho komentáře se zdá, že Apple jen tlačí cokoli zpět. Neexistuje žádný indikátor, co to znamená pro obvyklé září vydání iOS 14.

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

Stáhněte si odkazy IOS 14 Beta 1 IPSW a také nastavení na iPhone 11, Pro, XS Max, X, XR, 8, 7, plus, 6S, iPad, iPod [tutoriál]

iOS 14 beta 4 datum vydání ke stažení: Zde je kdy očekávat

Stahování: iOS 14 beta 3 odkazy IPSW a také iPados 14 Beta 3

IOS 14 Beta 3 OTA Profil Data Stahovaná bez účtu Dev, zde je přesně to, jak to získat

Útěk z vězení iOS 13.6 Využití checkra1n, zde je přesně to, jak

Útěk z vězení iOS 13.5 na iPhone 11, Pro Max, SE, iPad Pro, více využití UNC0ver 5.0.0 [tutoriál]

Stáhnout: iOS 13.6 Final IPSW odkazy, aktualizace OTA vydaná pro iPhone i iPad

Útěk z vězení iOS 13.5 Bez nebo bez počítače, tady je jak

Apple Watch EKG App Hack: Povolit nás mimo nepodporovanou zemi na sérii 5 a 4 bez útěku z vězení

Můžete nás dodržovat na Twitteru nebo Instagramu a dokonce i na naší stránce Facebook se informovat o všech nejnovějších od Microsoft, Google, Apple a Web.

Back to top