Android 3.1 Honeycomb přicházející do Google TV do konce září [zpráva]

Podle nové zprávy zveřejněné dnes se zdá, že Google se připravuje na vydání Android 3.1 Honeycomb pro jejich Google TV-Power Smart TV Platform .

Zpráva pochází od Gigaom – blog věnovaný pokrytí událostí a výzkumu globálních technologických inovátorů.

Ve zprávě se navrhuje, že nové vydání Google TV založené na Honeycomb bude vydáno před koncem tohoto měsíce (mimochodem září), protože aplikace vytvořené speciálně pro Google TV 2.0 založené na Honeycomb jsou již distribuovány Na trhu Android.

Aplikace z WSJ, QVC, Motortrend, Fox, Napster byly předvedeny ve zprávě Gigaom. Tyto aplikace se neomezují na kanály, protože aplikace jako Call Topastr (což vás upozorňuje na příchozí hovory/zprávy v televizi) a Avia Media Player (pro přehrávání místního obsahu) jsou dobrými příklady tohoto.

Z Gigaom:

Aplikace specifické pro Google TV se v posledních dnech začaly objevovat na trhu Android a naznačují bezprostřední vydání platformy Smart TV nové generace. Očekává se, že nová verze Google TV, která bude založena na Honeycomb, bude vydána do konce měsíce. A soudě podle již dostupných aplikací nabídne přístup k široké škále obsahu od vydavatelů, jako jsou Wall Street Journal, CNN, CNBC, QVC a další.

Pro nezasvěcené je Google TV platforma Smart TV vyvinutá společností Google s úmyslem, aby televizory skutečně chytřejší (na rozdíl od současných pseudo inteligentních televizorů). Je založen na Androidu a používá Linuxovou verzi Google Chrome pro účely prohlížení. Spustila se v říjnu loňského roku s podporou hardwarových partnerů Sony a Logitech.

Google TV se dosud nezískala kvůli řadě omezení a chyb, které má jeho aktuální vydání. Tržby jsou ve skutečnosti tak špatné, že výrobci jako Logitech snížili cenu jejich sady revue-top z 249 USD na pouhých 99 $. Očekává se, že vydání voštiny Android 3.1 pro Google TV zmírní některé problémy, které trápí počáteční vydání.

Android 3.1 Honeycomb byl nedávno propuštěn pro Logitech Revue a my jsme zveřejnili průvodce krok za krokem o tom, jak nainstalovat Honeycomb na revue, kterou byste se mohli chtít podívat.

Můžete nás sledovat na Twitteru nebo se připojit k naší stránce na Facebooku, abyste se informovali o všech nejnovějších od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Back to top