Apple oznamuje nové inteligentní obaly a případy pro iPad Air 2, Small 3

, když je událost Big Apple měsíce mimo cestu a prach začal fungovat na tom, co společnost oznámila, online Apple Store byl nyní aktualizován všemi druhy nových zboží. Ne všechny nové přírůstky jsou také produkty, které byly vyhlášeny na pódiu, přičemž Apple vyrábí nové příslušenství pro své zbrusu nový iPad Air 2 a iPad Small 3 dostupný ke koupi.

Dva nové produkty jsou ve skutečnosti snadným občerstvením stávajících verzí, které byly již nějakou dobu v prodeji, ale určitě byly aktualizovány tak, aby odrážely nový, mnohem více podvozku svelte iPad Air 2 s novým iPadem Small 3 jezdit.

Všechny nové inteligentní obaly přicházejí v nyní známém polyuretanu a jsou poskytovány v různých nejméně sedmi různých barvách. Nové inteligentní případy, které jsou vyrobeny z kůže, jsou rozhodně mnohem utlumenější než neuvěřitelně dynamické obálky a kupující budou mít pouze pět různých možností, z nichž si můžete vybrat. Jsme spíše vzati s snadným černým inteligentním krytem a inteligentním pouzdrem, ale možná jsme trochu na nudné straně. Ve skutečnosti jsme určitě.

Cenově, všechny nové inteligentní kryty iPad Small 3 a iPad Air 2 vám vrátí 39 $. V případě inteligentního pouzdra bude verze iPad Air 2 stát 79 $. Pravděpodobně kvůli jeho menší velikosti a snadnému faktu, že bude trvat méně krávy, bude iPad Small 3 inteligentní pouzdro stát o deset dolarů méně, přijde za mnohem rozumnější 69 $.

Nové inteligentní případy pro iPad Air 2 nejsou kompatibilní se starším iPad Air a naopak. Zatímco inteligentní případy pro iPad Small 2 a iPad Small 3 jsou vzájemně kompatibilní.

Kromě barev, jediným rozhodnutím, které je třeba učinit zde, je to, zda chcete případ, který může pomoci zajistit celý iPad spíše než jen jeho obrazovku. Inteligentní kryt byl vždy populární a my nemůžeme myslet na to, že jsme na iPadu venku viděli chytrý případ. Někdo by je však měl kupovat, protože je Apple stále dělá. Pokud příští týden vyzvednete nový iPad, alespoň víte, že budete mít na výběr pouzdra nebo krytí.

Můžete také chtít vyzkoušet:

IPad Small 3 Oznámen: funkce, cena, datum vydání

IPad AIR 2 OTEVŘENO: Funkce, cena, datum vydání

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Back to top