Hot Deal: Aukey nabízející 5-balení USB-C kabelů USB-A za pouhých 11,89 $, podporuje rychlost přenosu 5 Gbps

Amazon v současné době nabízí 5 balení kabelů Aukey USB-C za pouhých 11,89 $, pokud jdete Při objednávce do kódu speciální diskontní sazby.

Normálně by tyto kabely vynakládaly kolem 17 USD, což z této nabídky rozhodně stojí za to mít. Koneckonců, jediná věc mnohem lepší než cenově dostupný kabel USB-C je pět z nich, že?

Díky svému konektoru USB-A na jednom konci a USB-C na druhém, tato sbírka kabelů jste pokryla bez ohledu na to, jaký typ gadgetu nebo kombinace nabíjení máte. Požadavek na poplatek, že elegantní nový telefon Android však má pouze nabíječku USB-A? Žádný problém!

Balíček se skládá z pěti kabelů, tří 3 stop kabelů, kabelu o délce 6 stop a kabelu 1 stopy. Budete moci poplatky, i když jste daleko od výtoku zdi nebo jen chcete, aby se super krátký kabel zabránil nepořádku. Ani metoda tento svazek kabelů vás udrží nabitý a připravený na to, abyste mohli jít.

Každý z těchto kabelů je skvělý pro nejméně 6 000 ohybů a také přenáší data až na 5Gbps. To je desetkrát rychlejší než běžné rychlosti USB 2,0, ke kterým je většina z nás využívána.

Neexistuje žádný stanovení přesně toho, jak dlouho budou tyto náklady nabídnuty, takže si brzy získejte objednávky. stejně jako si nepamatovat, že se do tohoto kódu diskontní sazby vstoupíte. Nechcete si ušetřit šanci ušetřit 30%, že?

Koupit: Aukey USB-C kabel 5-pack od Amazonu: 11,89 $ s kódem AoSG2OHV | Původní cena: 17 $

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

Stáhněte si odkazy a nastavení iOS 13 GM IPSW na iPhone XS Max, X, XR, 8, 7, plus, 6S, iPad, iPod [tutoriál]

iOS 13/13.1 Datum vydání konečné verze odhalené společností Apple

Stáhněte si odkazy IOS 13 GM IPSW a OTA pro iPhone

iPhone 11 vs iPhone 11 Pro vs 11 Pro Max vs XR / XS / MAX [SPOLEČNOST SPECIS]

iOS 13.1 Beta 3 Profil Data Stahování odkazu bez účtu dev, tady je jak

Stáhnout iOS 13.1 Beta 3, IPADOS 13.1 Beta 3 IPSW odkazy, OTA Aktualizace pro iPhone, iPad

Útěk z vězení iOS 13/13.1 Aktualizace podmínky [nepřetržitě aktualizováno nejnovějšími informacemi]

IOS 13 GM Profil Data Download Link Pro OTA Aktualizace, proč není k dispozici?

Můžete nás dodržovat na Twitteru nebo Instagramu a dokonce i na naší stránce Facebook se informovat o všech nejnovějších od Microsoft, Google, Apple a Web.

Back to top