Chrome 56 Zvýšení hry prohlížeče společnosti Google s novými vylepšeními

Aktuální verze prohlížeče Chrome Google začala nasazovat zařízení MAC. Nejnovější iterace přináší některá fascinující vylepšení. Bylo dotčeno velké množství oblastí, ve kterých byste hledali vylepšení. To zahrnuje zabezpečení, což je hlavní starostí při jakémkoli typu poskytnutého bodu pro jakýkoli typ softwaru. Stejně tak však znovu načtěte časy i spotřeba energie. Abychom se trochu rozšířili o posledně jmenované, gadgety uvidí menší drenáž energie při procházení webu s využitím Chrome Google.

Pokud by připojení, které nevyužívá základnu HTTP, by potřebovalo informace o kreditním skóre nebo na extrémně nejméně osobních informacích, jako je heslo, budou o něm jednotlivci mnohem lépe informováni, díky aktuálním vylepšením vzhledem k Google Chrome. Tím se zastaví nezabezpečená připojení k získání přístupu k praktickým datům.

Jakmile je výchozí možnost v rámci Google Chrome, Flash byl nyní vykreslen do položky blocklistu, čímž se vytvořil metodu pro nový oblíbený, HTML5. Google nyní zachránil Flash zpět, ale toto je úplně první verze Chrome, která bude oficiálně fungovat jako výchozí řešení HTML5.

Nyní můžete načíst stránky o 28% rychleji díky vylepšením v oddělení. To je také díky Facebooku, který Googlu vysvětlil, že jeho prohlížeč zde silně nedostatečně výkonný na rozdíl od jiných prohlížečů. Výsledkem je, že nejnovější verze Chrome je schopna fungovat zasláním 60% méně ověřovacích požadavků na webové stránky.

Pokud jde o připojení, máme také novou podporu pro Bluetooth API. Abychom byli mnohem konkrétnější, API Web Bluetooth, které prochází bezpečnost HTTPS, bude nyní uvedeno na seznamu podpory a otevírá nové dveře pro designéry i pro jednotlivce.

Přidání podpory dat FLAC umožní jednotlivcům Chrome přehrávat data FLAC ze samotného prohlížeče a poskytnout mnohem větší hloubku obecnému spektru funkcí Chrome ztělesňuje.

Pokud využíváte zařízení Mac, můžete se vydat do sekce Preferences a poté zasáhnout. Zde budete moci získat přístup k aktualizaci a také získat Chrome 56 a všechny nové funkce, které přináší.

Back to top