Apple nyní prodal přes 1 miliardu zařízení iOS

, než dnes večer zavolá příjmy společnosti Apple, věděli jsme, že společnost přijde s velkým počtem. IPhone 6 a 6 Plus se prodával v momentuálně vysokých objemech během těch prvních několika týdnů a měsíců v prodeji a nekontrolovatelné zásilky určitě bránily soupeřům, jako je Samsung. Uprostřed fanfáru MAC výrobce také odhalil, že vzhledem k tomu, že 2007, posunula jednu miliardu zařízení IOS, což je fenomenální úspěch a ukazuje pokračující sílu řady iPhone, iPad a iPod.

Zjevení provedl generální ředitel Tim Cook, který také poznamenal, že milník byl předán až 22. listopadu zpět, a věci pěkně nastaví na další rok úspěchu a silný prodej.

Kvůli objasnění Cook také dodal, že miliardontní zařízení bylo 64 GB iPhone 6 Plus ve Space Grey, a jako známka kontrolního bodu je uvedeno, že zařízení je hrdě na místo v sídle společnosti v Cupertinu.

S mammotem 74 milionů iPhone tlačených během prázdninové čtvrti, Apple je na cestě k další miliardě a vzhledem k pokračujícímu, exponenciálnímu růstu společnosti jako celku by to vzalo statečného člověka, aby vsadil proti tomuto další miliardě přidáno do příštích čtyř let.

Společný výkonný ředitel Apple Phil Schiller se také vzal na Twitter, aby se připojil k záchvatu sebeúhození, a s produkty, jako je Apple, si užívají a údajná sítnice MacBook Air také v bezprostředním potrubí, zábava zde nekončí.

Když už mluvíme o nadcházejícím nositelném nositelném, Tim Cook také odhalil, že začne dodávat v dubnu, na což je něco, na co se spotřebitelé těšit. Odhalení to v září – v době, kdy nebylo nikde blízko – byl v Apple na straně Apple, vzhledem k tomu, že ti, kdo by mohli jít na motorovou 360 nebo G, si pobaví R a uvidíme, jestli Apple si užívá život do doby humbuk.

Techici i horofilové rychle nalili chválu na první nositelný gadget Apple a s Timem Cookem nyní na zástavě, pokud jde o vydání, jen doufejme, že evidentní problémy s baterií byly vyřešeny a neexistují žádná zpoždění.

Co si vyvoláváte příjmy? Sdílejte s námi své komentáře níže!

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech aktuálních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Back to top