Apple najímá Key Soc a také návrhář PC Chip Jim Mergard z Samsung

Apple přidal do svého seznamu zaměstnanosti důležitého klíčového člena s návštěvou bývalého návrháře AMD Chip Jim Mergard. Zaměstnanost takové klíčové postavy, která ve svém oboru zastávala mimořádně významné role s několika předními společnostmi v oboru, výrazně posiluje nastavení Apple, když se pustí do vytváření a interně budování vlastních žetonů.

Mergard má ve své profesi rozsáhlé zkušenosti, shromažďuje více než šestnáct let zkušeností s prací s pokročilými mikropodniky a již dříve zastával role v rámci AMD na vyšší úrovni jako viceprezident kromě toho, že byl hlavním inženýrem pro firmu a také zahrnutý v den -Operace na všech úrovních. Název nemusí být všem známý, ale Mergard je velmi dobře pochopen pro svou práci s AMD v práci, která vyvrcholila výrobou procesoru, který byl použit v ekonomických mobilních výpočetních zařízeních.

Kromě pracovní zkušenosti, která byla během své doby nashromážděna v Se Sunnyvale Semiconductor Company, se Mergard také potěšila v extrémně krátkém kouzlu, který pracuje pro největšího výrobce smartphonů na světě, Samsung. Jednotlivci se dobře obsluhovanou kompetence, jako je tato, budou vždy velmi žádat, ale přechod od Samsung do Apple pravděpodobně zvýší několik obočí v době, kdy je napětí mezi oběma společnostmi zablokováno díky různým právním sporům, které zůstávají probíhající .

Bývalý spolupracovník Mergardu, který nyní působí v rámci výzkumné studie, uvedl, že Jim Mergard má rozsáhlé zkušenosti a schopnosti týkající se PC Chip i designu SOC, přičemž druhý je pro Apple fantastickým přínosem, protože je to hardware, který je hardwarem, který je hardwarem, který je hardwarem, který je hardwarem, který je hardwarem je využíván v jejich zařízeních iOS, jako je iPhone, iPod Touch a iPad. V tuto chvíli nejsou složitosti zaměstnání neznámé, ale je možné, že nový pronájem bude i nadále pracovat ze své současné základny v Austinu v Texasu.

Ještě nechápeme, co má Apple na mysli pro Mergarda, nebo na čem bude okamžitě pracovat, ale se svými vrstevníky, kteří naznačují, že je více než schopen spojovat své schopnosti, aby kromě SOC stylizoval procesor PC; Vypadá to, že na světě mnoho cenných podniků investuje do najímání toho nejlepšího i nejjasnějšího, co se snaží provádět jejich nabídku.

(přes Wallstreetjournal)

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

Apple údajně pracuje na zcela přepracovaném systému na čipu pro zařízení iOS příští generace

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech aktuálních od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.

Back to top