Spethy iPhone SE 2 Report přidává další iPhone s 5,4 palcovým displejem a ID obličeje pro vydání 2020

, zatímco jsme slyšeli konzistentní proud zvěsti týkající se náhrady iPhone SE v letošním roce, hodně z Příběhy byly podobné. Očekává se, že bude náhradou za iPhone 8 s Touch ID a podobným designem. Očekává se však, že uvnitř bude mít mnohem silnější procesor, pravděpodobně A13.

Zdá se však, že nová zpráva společnosti Macotakara cituje společnosti Apple Supply Chain na CES a říká, že na obzoru je další 5,4 palcový model.

Podle Macotakary by byl telefon obnovený iPhone 8, ale spíše s ID obličeje než ID dotykem. A předpokládá se, že má „mnohem větší“ modul CAM než telefon 8.

Velikost těla se vrací na iPhone 7 a velikost přijímače je mezi řadou iPhone 11 a řadou iPhone XS. Použitím Truedepth Camera se vertikální šířka velikosti aktivní oblasti pro displej rozšiřuje, a tak se stává velikostí 5,4 palce a možnost, že bude model bzučena o zvýšení.

Je pro nás těžké uvěřit, že Apple oznámí dvě náhrady iPhone SE, ať už někdo z nich vypadá jako iPhone 8 nebo ne. Telefon, který očekáváme, bude nazýván iPhone 9, bude mít mnoho pravděpodobně 4,7palcového displeje a dotyku podle předchozích pověstí. Mnohem pravděpodobnější je, že Macotakara se věci smíchá, přičemž předchozí tvrzení od Ming-Chi Kuo mají nový 5,4palcový iPhone s ID obličeje v tomto roce. Nebude to však náhrada za iPhone 8, ale spíše náhrada za iPhone 11.

To vše je samozřejmě stále ve vzduchu a v tuto chvíli jen velmi málo lidí skutečně ví, co se děje. Ale jak se blížíme k září, očekáváme mnohem větší jasnost. A možná ještě dříve, pokud jsou pravdivé zvěsti o vydání March iPhone 9.

Můžete také chtít vyzkoušet:

Checkra1n pro Windows Alternative: Jak používat RA1NUSB pro iOS 13.3 útěk z vězení

Stahování: iOS 13.3 Final IPSW odkazy, OTA Update a IPADOS 13.3 pro kompatibilní zařízení

Stahování: iOS 13.3.1 Beta 1 OTA Profil, IPSW odkazy vydané pro iPhone a iPad

Downgrade iOS 13.3 na iOS 13.2.3 pro checkra1n útěk z vězení, tady je jak

Útěk z vězení iOS 13.3 pomocí checkra1n, tady je, jak [průvodce]

Útěk z vězení iOS 13.3 / 13.3.1 na iPhone 11, 11 Pro Max, XS, bude brzy možné s novým využitím TFP0.

IOS 13/13.2.2 Seznam kompatibility útěku z vězení pro checkra1n

Apple si užívat EKG App Hack: Povolte mimo nás v nepodporované zemi na sérii 5 a 4 bez útěku z vězení

Můžete nás sledovat na Twitteru nebo Instagramu a dokonce i na naší stránce Facebook se informovat o všech aktuálních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Back to top