2019 iPhone 11 Pro případy pro únik představující podporu Apple Pencil Support

Sestava iPhone 2019 bude oznámena za několik krátkých týdnů a zvěsti o tom, co to bude znamenat, stále obíhají. Nyní výrobce případů Olixar má ještě jednou vrtící jazyky, přičemž společnost se připravuje na iPhone, který zahrnuje podporu Apple Pencil.

Podle obrázků případů Olixar má případ v dílech, které vypadá jako mnoho případů iPhone zepředu, ale věci se liší kolem zadní části. K dispozici je prostor pro nový modul, čtvercové videokamery a prostor pro tužku Apple.

Na rozdíl od telefonu Samsung však iPhone, na rozdíl od telefonu Samsung, se tu a tam objevily zvěsti o podpoře tužkových tužků Apple, ale iPhone pravděpodobně nebude mít silo pro udržení nového, menšího Apple na nedávné oznámení společnosti Samsung’s Galaxy Note 10. Na rozdíl od telefonu Samsung. Tužka uvnitř. Tam přichází případ.

Zde bude samozřejmě potřeba nová jablečná tužka. Aktuální tužka Apple je pro iPhone příliš velká a nový, lehčí a mnohem drobnější model je řekl, aby byl připraven pro použití iPhone.

Jako vždy bychom navrhovali zacházet s těmito obrazy spoustou skepticismu. Rádi bychom viděli iPhone s podporou Apple Pencil, ale do těchto obrázků bychom ještě nechtěli věřit.

Určitě víme, co má Apple na mysli, když oznamuje nové iPhony, pravděpodobně 10. září. Nemůžeme se dočkat, až uvidíme, co z té události vychází.

(Zdroj: Olixar)

Můžete také chtít vyzkoušet:

Jak útěk z vězení iOS 12.4 na iPhone X, XS Max, XR, IPad Pro a mnohem více pomocí UNC0VER [Video Tutorial]

IOS 12.4 Seznam kompatibility pro útěk z vězení pro UNC0ver / Chimera Jailbreaks

Stáhněte si iOS 13 beta 8 odkazů na IPSW, aktualizace OTA spolu s iPados 13 beta 8

Stahování souboru profilu iOS 13 beta 8 bez účtu dev, zde je návod

Jak útěk z vězení iOS 12.4 pomocí UNC0ver 3.5.x [Tutorial]

Útěk z vězení iOS 12.4 UNC0ver 3.5.0 IPA pro iPhone X, 8, 7, Plus, iPad Pro vydán

Nejlepší Galaxy Note 10 / 10+ Plus Seznam případů: Zde jsou nutné pro ochranu

Nejlepší Galaxy Note 10 / 10+ Plus Plus Protector? Zde jsou naše tipy [seznam]

Nainstalujte web Whatsapp na iPad díky iOS 13 a iPados 13

Stáhněte si iOS 13 Beta 1 IPSW odkazy a instalace na iPhone XS Max, X, XR, 8, 7, plus, 6S, iPad, iPod [tutoriál]

Můžete nás sledovat na Twitteru nebo Instagramu a dokonce i na naší stránce na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Back to top