Philips oznamuje novou baňku Color E14 Candle Wise, právě zde jsou podrobnosti

Philips dnes odhalily nový přírůstek do své řady barevných žárovek pro moudrý domov. Nové moudré světlo, nazývané žárovka svíčky Philips Color E14, je inzerována jako alternativa přátelská k dekoraci, zejména pro scénáře použití, kde je zapotřebí mírnější osvětlení, což může zahrnovat, jak samotné firmy poznámky v tiskové zprávě, lůžkově stolek Lampy a večeře osvětlené svíčky, abych tak řekl.

Nic jako moudré žárovky, které by nastavily náladu pro romantiku nového věku.

Moudrá žárovka, stejně jako ostatní v řadě produktů, bude mít jak varianty barvy, tak i bílé atmosféry, za použití 16 milionů barev a také mnohem více než 50 000 odstínů bílého světla.

S hodnocením 6W a typem B39 je schopen výstup 470 lumen při 4000 Kelvin. Rozhodnutí nizozemské společnosti o zahájení doručování nového SKU přichází, tvrdí tisková zpráva poté, co bylo zjištěno, že je mezi zákazníky barev vysoce poptávka.

„Svíčka byla jedním z nejžádanějších produktů zákazníků Philips Color. Strávili jsme čas zajišťováním toho, že je největší vysoce kvalitní i nabízená v bílé i bílé i barevné atmosféře. Je to rozhodující další krok, který se ujistí, že bezproblémová integrace ve všech místnostech, a poskytne vám flexibilitu přizpůsobení osvětlení po celém vašem domě, “uvádí Sridhar Kumaraswamy, vedoucí služeb propojené v House Systems ve společnosti Philips Lighting.

Color Candle Philips bude cena za 34,95 EUR (~ 38 USD), když bude nabízena za nákup v Evropě do konce dubna a později v roce ve Spojených státech. Stránky produktů pro obě varianty žárovky jsou již online na oficiálním webu Meethue.com.

Barevná řada Philips je často zahrnuta do startovacích souprav pro automatizaci domu a také z velkého důvodu. Rozsah je kompatibilní s více než 600 aplikacemi IoT a se zahrnutím tohoto nového SKU pokryje více než 80% světelných armatur typického domu. Budete si objednat sadu pro svůj domov?

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

ILUV představuje HomeKit-Compatible Rainbow8 Wise Bulb, pracuje bez rozbočovače

Automatizace domu příští generace Domácí gadgety podle hnízda do hloubky v nové zprávě

Sonos oznamuje reproduktor Playbase 699 $ pro televizory, právě zde jsou podrobnosti

Untethered iOS 10.2 útěk z vězení pro Yalu102 již brzy?

Útěk z vězení iOS 10.2.1 / 10.3 pro iPhone i iPad [nejnovější aktualizace stavu]

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech aktuálních od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.

Back to top