AirPods 2 mohou dorazit v první polovině roku 2019 s novými schopnostmi monitorování zdraví

Apple AirPods jsou pravděpodobně nejlepším produktem společnosti, která vyšla z posledních několika let, a poté, co se původně posmívali, se staly velmi milovaným příslušenstvím pro Tolik lidí, je těžké uvěřit ne každý s iPhone, který již vlastní.

Říká se, že Apple má na obzoru několik měsíců osvěžené AirPods 2, a podle Digitimes nemusíme čekat příliš dlouho na velké odhalení. Tato ozvěny předpovědi analytiky Ming Chi Kuo zpět v prosinci, které se v první polovině roku 2019 uvolňovaly osvěžující AirPods a další sada s zcela novým designem naplánovaným na rok 2020.

Nová zpráva Digitimes tvrdila, že Apple uvolní své AirPods 2 v určitém okamžiku v příštích několika měsících, s vydáním před druhou polovinou roku zřejmě na kartách. Zpráva také tvrdí, že Apple přidává novým zdravotním funkcím osvěžujícím sluchům, a to je něco, o čem analytici dříve vydali zvuky. Apple je silně zaměřen na zdraví prostřednictvím nositelného Apple Watch, takže myšlenka AirPods získávající zdravotní prvky není taková, která nás zasáhne jako nepravděpodobné.

Doufáme, že toto vydání také přinese s sebou bezdrátový případ nabíjení, který se velmi očekával od oznámení iPhone X, která také zaznamenala počáteční výlet Airpower. Od té doby se nabíjecí rohož ani bezdrátová nabíjení AirPods nevyrostly na trh, i když se zdá, že případ AirPods bude pravděpodobně oznámen než nešťastné nabíjecí řešení.

Pokud Apple skutečně spustí obnovené AirPods, máme podezření, že bude zdravý počet lidí, kteří nebudou moci dostat své kreditní karty dostatečně rychle, včetně mě!

(Zdroj: Digitimes)

Můžete také chtít vyzkoušet:

Stáhněte si iOS 12.1.3 Konečné odkazy na IPSW a aktualizaci OTA pro iPhone a iPad

Poznámky k vydání iOS 12.1.3, ChangeLog a další změny, o kterých potřebujete vědět

Jak snížit iOS 12.1.3 na iOS 12.1.2 / 12.1 [průvodce]

Útěk z vězení iOS 12.1.3 / 12.1.2: Jaký je nejnovější stav?

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech nejnovějších od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Back to top