Impactor Cydia přejmenovaný na Cydia Eraser, přidává podporu iOS 9.0.x

Je velmi typické slyšet o příchodech, o odchodech designérů a prominentních osobností ve světě útěku z vězení, ale není to nesmírně běžně, že slyšíme, že slyšíme, že slyšíme O tom, co je takzvaný „kmotr útěk z vězení“ stejně jako každodenní.

Jay Freeman, také známý-As Saurik, není jen vývojářem i udržovatelem Cydie, ale také nabízí řadu vylepšení a také svazky, které nejen umožňují trhnutí vězení neustále, ale také pro několik z nich poskytují pár. z hlavních služeb, které si na svých zařízeních užívají.

Jeden z těchto balíčků, chápaný jako Cydia Impacttor, byl zaveden kolem této doby kolem loňského roku s podporou pro iOS 8 a nyní byl také aktualizován s další podporou firmwaru a dokonce i úpravou názvu pro spuštění.

Vylepšení, dříve chápané jako Impacttor Cydia, se nyní má chápat jako Cydia Eraser, což je s největší pravděpodobností vhodnější jméno pro svazek za předpokladu, že výkon poskytuje. Bundle je ve světě vězení opravdu odlišný ve světě vězení za poskytnutí pravdy, že usnadňuje proces odpružení zařízení. Ano, to je pravda, pokud jste o Impatoru Cydia neslyšeli, pak je to Jay Freeman vytvořená úprava, která byla představena v loňském roce, aby jednotlivcům umožnila eliminovat útěk z vězení (včetně Cydia i jakýkoli typ vylepšení vězení) z jejich Zařízení, vymazat veškerý obsah i nastavení, stejně jako typ přivést zpět gadget do skladové verze přesně stejného firmwaru, na kterém byl gadget vězen na firmwaru, který je přátelský k vězení.

To se nemusí zdát přesně průkopnické, ale když o tom přemýšlíte, že proces nepotřebuje využití iTunes, a také opravdu dá gadget zpět na zásobu určený na stejném firmwaru, což jej umožní znovu věnovat, opravdu začnete Přesně ocenit, jak je to důležité.

Od té doby jsme o Cydia Impactrovi opravdu neslyšeli, ale nyní je to v tomto názvu změnou názvu, kromě představení a aktualizace kompatibility, která nyní vidí, že IT podporuje iOS 9.0.x, i když v omezené podobě. Tato nejnovější verze nebude opravdu fungovat s těmi novými úředníky vězení, kteří si v současné době užívají kořisti, které nejnovější nástroj týmu Pangu nabízí pro gadgety s iOS 9.2-IOS 9.3.3.

Ti, kteří tento nástroj skutečně plánují využít, by samozřejmě měli nejprve vytvořit úplné zálohování jakýchkoli dat na zařízení. Podle návrhu je Cydia Eraser zaměřena na vymazání jakéhokoli ze zařízení. Pokyny můžete dodržovat, jak přesně využít v našem předchozím příručce zde.

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

Útěk z vězení iOS 9.3.3, 9.3.2, více s Pangu na iPhone i iPad [aktualizováno]

Opravte iOS 9.3.3 Chyby útěku z vězení: Cydia havaruje, FaceTime nefunguje, více [FAQ a také průvodce]

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.

Back to top