5 Přání pro novou generaci Apple iPhone 5

Můj první příspěvek zde na Redmond Pie byl o iPhone 5: údajně magický, úžasný telefon, který bude opět podle Apple nějak revolucionizovat odvětví smartphonu. V souladu se standardním plánem vydání společnosti Apple by měl být iPhone 4s oznámen někdy příští rok, kdy bude v roce 2012 vydán celý nový iPhone 5.

(Obrázek přes Bizzarocomic)

To není příliš daleko, víš. IPhone 4 je dnes jedním z nejlépe diskutovaných gadgetů na planetě (zejména s tím, že brzy vyjde útěk z vězení iOS 4.1), ale v současnosti, veškerý hoopla a humbuk, který obklopuje iPhone 4, konečně klesá. Prach se usazuje.

Ideální čas diskutovat o tom, co chceme pro iPhone 5, že?

Jonny Evans z ComputerWorld vydal velmi zajímavý kus o tom, co si přeje, aby se iPhone 5 stal. Celkem existuje pět funkcí, ale budu diskutovat o dvou více vzrušujících přáních zde:

Informace o widgetech / pohledech

Dejte ikonům další účel. Nechte ikonu Twitteru Povolit živé aktualizace vašeho stavu Twitteru, nechte si vytvořit zkratky pro stolní počítače pro hovory na konkrétní lidi, nechte vaše poslední zprávy vyskakovat na obrazovce před vstupem do aplikace Mail.

Neproniknutelná zabezpečení

Potřebujeme tvrdé zabezpečení, abychom nás chránili, když se přesuneme do jiné fáze vývoje smartphonů, začátky bezhotovostní společnosti, ve kterém váš telefon s podporu RFID není jen zařízením, které nese všechna vaše osobní údaje, ale také se stává klíčem na váš bankovní účet, auto a domov.

Přestože je to teoreticky možné, takové implementace mohou na masový trh skutečně zasáhnout, jakmile iPhone Walter Bishop vyvine bezpečnostní protokol (možná kombinující otisky prstů, srdečního rytmu a konvenčních systémů identifikace hesel), který se nemůže rozbít. (Pokud je taková věc možná).

další tři jsou:

Advance Uznání hlasu existuje tak dlouhá cesta, než se uznání řeči stane naprosto dokonalým, ale pokračující zlepšení v MacSpeech (nyní Dragon Dictate for Mac) ukazují, že tyto věci jsou vždy tak možné. Apple již nabízí hlasové ovládací prvky, které vám umožní zahájit kontaktní volání, ale co:

Diktát e -mailových zpráv, poznámek a dokumentů pomocí mého iPhone – proč ne?

Další vylepšení překladatelských služeb.

Nalezení směru pomocí map

Vokální MMS

Vylepšená anténa pro nulové vypuštěné hovory jistě, víme, že problém útlumu antény iPhone 4 je „ještě menší než [Apple] původně myslel“, ale to nebylo opravdu jen humbuk, že? To nám ponechává jedno malé přání. Vylepšete anténu pro iPhone 5. a pracujte na tom, aby se z něj stala lepší telefon, s lepším příjmem a bez upuštěných hovorů. Chci slyšet statistiky a tvrdí, že nulové selhání hovoru. To je vše.

Facetime pro 3G a 4G

Doufám, že společnost Apple udržuje vývoj FaceTime, aby umožnil hovory pomocí softwaru pro videochat nad sítěmi 3G a 4G, nikoli pouze prostřednictvím WiFi. Doufám také, že řešení se objeví pro počítače Mac a Windows spolu se zařízeními od jiných výrobců.

Bezdrátová synchronizace bezdrátového synchronizace s iTunes V přirozeném vývoji cloudu iTunes, bezdrátová synchronizace by vám umožnila aktualizovat obsah na vašem iPhone bez rigamarolu nalezení správného kabelu, připojení a čekání kolem. Osvobodilo by vás to od vašeho Mac a umožnilo by vašemu iPhone synchronizovat se, kdykoli jste náhodou viseli doma.

Může se zdát menší věc, ale jediný kabel, který chci použít s mým iPhone, je ten, který jej připojuje k napájení. To je, kdybych nemohl nahradit utracenou baterii čerstvě nabitý. Bezdrátová synchronizace by zvýšila použitelnost.

V e -mailu letos v létě generální ředitel společnosti Apple Steve Jobs uvedl, že bezdrátová synchronizace by to přimělo k použití „jednoho dne“. Což není ani příslib, ani závazek, ale stále dělá vzhled takového rysu nejmenší trochu pravděpodobnější.

Symbian, Windows Phone 7, Android, WebOS … Všichni podporují widgety: ty poníky s jedním trikem, které zobrazují informace, jako je datum, počasí, kanály RSS, tweety přímo z vaší domácí obrazovky, jsou na iPhonu zcela nepřítomné a jsou něco Platforma opravdu potřebuje. Proces otevírání aplikací, jen aby viděl počasí a přečetl si nejnovější aktualizace z Twitteru, je únavný, zejména jakmile si na to zvyknete na další další mobilní OS.

(přes Flickr)

Druhý bod se opravdu vysvětluje a je naprosto fascinující. Představte si, že máte smartphone, který nahrazuje vaši kartu ATM, papírové peníze, průkopnické karty, auto / domácí klíče. Skutečný smartphone. Zní to příliš futuristicky, že? Nevidím, že se to děje s iPhone 5 nebo 6. Nebylo by však špatné říci, že taková technologie je méně než pár desetiletí od toho, aby se stala hlavním proudem.

Nezapomeňte nechat své myšlenky na toto téma v sekci komentářů níže. Rádi bychom slyšeli, co si myslíte o potenciálu iPhone 5/6 (a budoucích smartphonů obecně).

Můžete také chtít vyzkoušet:

Představujeme iPhone 5! [Pojem]

iPhone 5 Annull

Back to top