AT&T odemkne váš off-smluvní iPhone od této neděle

mobilní inovace skončí mnohem více a mnohem výraznější po celém světě, s neustále zvyšováním počtu klientů, kteří podepisují stejně dlouhodobé smlouvy s smlouvami Dodavatelé soukromé sítě při nákupu, aby se dostali ruce na nejnovější vrchol odrůdového smartphonu. Pro ty americké klienty, kteří si chtěli získat zařízení s vysokou specifikací, jsou možnosti, že si vybrali iPhone v síti AT&T.

Smlouvy o nosičích obvykle fungují přesně stejnou metodou po celém světě, ve které jednotlivec naznačuje minimální termínový plán, který trvá mezi dvanácti a dvaceti čtyřmi měsíci. Výhody poklesu minimální termínované cesty zahrnují získání hardwarových dceřiných společností založených na nosičích místo toho, aby si museli přímo koupit gadget od výrobce, což je určitě drahé. Klienti, kteří si vybírají tento typ nabídky, však obvykle musí přijmout kompromis, přicházející do typu poskytovatele uzamčeného kusu sady, což znamená, že jej lze použít pouze u dodavatele sítě, od kterého bylo zakoupeno, v tomto případě AT&T.

Ve vzdálené minulosti, AT&T zaujala postoj, že odemknou iPhone pro klienty, kteří dokončili své minimální doba a již nejsou pro společnost uzavřeny. Tento problém opravdu neseděl dobře s klienty AT&T mimo smlouvu a také skončil řadou stížností, stejně jako jsme se také narazili na případ, kdy kancelář Tim Cooka osobně zpracovávala dotazy iPhone.

Určitě to byl vzorec, který nemohl pokračovat s AT&T, stejně jako nyní se zacházejí s okolnostmi a mění jejich postoj. Ve svém prohlášení zveřejněném dnes podnikání odhalilo, že nyní začnou odemknout iPhone, které patří klientům, kteří již nejsou ve smlouvě, a také mají účet, který je ve velkém pořadí:

Počínaje neděli 8. dubna nabídneme kvalifikačním klientům schopnost odemknout jejich telefony AT&T. Jedinými požadavky jsou, že účet zákazníka by měl být ve velkém postavení, jejich gadget nemůže být spojen s přítomností a aktivním termínovým závazkem na klientském účtu AT&T, stejně jako vyžadují, aby splnili svůj smluvní termín, upgradovali pod jedním z nich z jednoho z nich z jednoho z nich Naše politiky upgradu nebo zaplacena poplatek za předčasné ukončení.

Z základě, pokud jste klientem AT&T, který dokončil program své smlouvy, nebo zaplatil za ukončení smlouvy nebo upgradován na nové zařízení a také je aktualizován platebními platbami, pak podnik dobrovolně odemkne Váš iPhone, aby se zajistilo, že může být použit u jakéhokoli typu jiného nosiče. To je určitě skvělá zpráva pro jakýkoli typ zákazníka, který vlastní AT&T pro iPhone, se však vždy pravděpodobně vyskytlo, protože jiné sítě po celém světě poskytují přesně stejnou službu.

(přes Engadget)

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.

Back to top