Předobjednávky Apple View vám nedovolí smíchat a porovnat případy a kapely

, pokud jste se dívali na konkrétní pohled a kapelu Apple a pak byste měli lépe vybrat pár, který je oficiálně sankcionován Apple, Podle Imore. V nové zprávě blog tvrdí, že jediným kombinací Apple View a kapely, které budou k dispozici, budou oficiální párování, jak je uvedeno v náhledech Apple Store.

Zatímco lidé budou moci zakoupit samostatné zobrazovací kapely v obchodě a online, současný postoj Apple bude znamenat, že kupující nebudou moci smíchat a porovnat modely a kapely podle jejich vkusů, přičemž kupující si musí vybrat mimo- Shole Shower a poté si koupte novou kapelu a vyměňte ji na sebe.

Ačkoli to není jasné, můžeme pouze předpokládat, že tato situace bude situace, která se uvolní čas, kdy se Apple rozhodne udržet věci co nejjednodušší při spuštění při nákupu, aby se zabránilo zbytečným problémům v dodavatelském a maloobchodním prodejnách. To je pro Apple vše v pořádku a dobré, ale pokud jste měli srdce zasazené do sportu Apple View se snazzy kovem nebo koženou kapelou, pak budete muset stříkat hotovost a poté si nechat ležet náhradní kapelou. Není to zdaleka ideální, pokud jste kupující, ale Apple vyhrává všude.

Odpustíme vám, že vám to nenecháme, aby vám uvnitř byl pěkný a teplý pocit.

View Apple bude k dispozici pro předobjednávku, která přijde 10. dubna, s hodinami přepravy na den 24. dubna. Ti, kteří si chtějí zakoupit v obchodě, to mohou udělat, s pohledy dostupnými od datum 10. dubna předobjednávky. Očekávejte však poptávku, aby překonala nabídku, takže netrvejte příliš dlouho, jak tyto objednávky dovnitř.

(Via: imore)

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Back to top