Zpráva: Hodnota Galaxy S9 pro další prodej poklesla o 30% mnohem více než iPhone X v prvních devíti měsících

, když se rozhodnete před příchodem nového špičkového telefonu, existuje spousta úvah vzít v úvahu.

Velikost obrazovky, CPU, kamery a technologie zobrazení jsou součástí rovnice, ale co hodnota dalšího prodeje? Není to něco, co vezme v úvahu spoustu, ale podle Bank Bank Mé buňky by pravděpodobně měli.

Podle nové zprávy maloobchodníka byl dramatický rozdíl v hodnotě dalšího prodeje iPhone X a Galaxy S9, dvou srovnatelných zařízení, která byla spuštěna minulý rok od Apple a Samsung. Podle zprávy iPhone X zaznamenal maloobchodní cena 999 USD klesla během prvních devíti měsíců v prodeji pouze o 30%, s hodnotou dalšího prodeje kolem 690 $. Když však uvažujete o Samsung Galaxy S9, zřejmě zaznamenala 60% své počáteční ceny, s hodnotou dalšího prodeje po stejném období.

Věci zjevně nebyly úžasné, jakmile první měsíc po vydání, s Bank My Cell a řekla: „Ve skutečnosti S9 ztratila 10,73% mnohem více své hodnoty prodeje v prvním měsíci vydání než iPhone X za devět měsíců! Ouch. “

Zatím se zdá, že iPhone XS a iPhone XS Max produkují podobnou hodnotu dalšího prodeje, něco, co kupující bezpochyby oceňují, když se další iPhone na konci letošního roku valí.

Být schopen vystoupit staršího iPhone v nákupu a vyzvednout nový je jedním z nejlepších způsobů, jak dostat ruce na aktuální a největší, které Apple nabízí. Pokud však používáte telefon s horkým Samsungem, zdá se, že můžete očekávat, že budete muset do banku vložit mnohem více hotovosti.

(Zdroj: Bank My Cell)

Můžete také chtít vyzkoušet:

Útěk z vězení iOS 12.1.4: Downgrade na iOS 12.1.1 Beta 3 a útěk z vězení pomocí rootlessjb, tady je, jak

Downgrade iOS 12.1.4 na iOS 12.1.1 Beta 3 pro útěk z vězení [průvodce]

Stáhněte si iOS 12.1.4 Odkazy na IPSW, aktualizace OTA s opravnou chybou v důležitém facetime

Útěk z vězení iOS 12.1.4 / iOS 12.1.3: Downgrade nyní, když Brandon Azad vydal svůj exploit iOS 12.1.2

Stáhněte si iOS 12.2 Beta 2 odkazy IPSW, aktualizace OTA vydaná vývojářům

Nejlepší seznam případů Galaxy S10 / S10+ / S10E: Zde jsou nutné pro ochranu

Galaxy S10 / S10+ / S10E Protector s temperovaným sklem: Zde jsou nejlepší

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech aktuálních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Back to top