Android Nougat Build 2.41.709.3 K dispozici pro HTC 10

Zdá se, že HTC konečně začala zavádět aktualizaci Android Nougat na svých zařízeních HTC 10 v Austrálii. Aktualizace je dodávána s číslem sestavení 2.41.709.3 a má velikost 1,38 GB. Musíme zmínit, že aktualizace se také skládá z aktuální opravy Android Safety, kterou Google vydal.

Po instalaci aktuální aktualizace na zařízení HTC 10 budete konečně moci použít všechny nové možnosti a funkce, se kterými přichází Nougat Android 7.0. Spolu s novými vlastnostmi nový operační systém také přináší podporu pro Volte/VoWifi a systémové vylepšení zařízení.

Musíme vám připomenout, že majitelé HTC 10 z Evropy, Thajska, Hongkongu a Kanady minulý měsíc obdrželi aktualizaci Android Nougat, což naznačuje, že Australané na to museli čekat o něco déle.

Nejsme si jisti, proč trvalo HTC tak dlouho, než uvolnil novou aktualizaci na HTC 10 v Austrálii. Existují zvěsti, které říkají, že vývojáři našli některé chyby a další problémy, díky nimž je propuštění zpoždění.

Připomínáme vám, že v Evropě aktualizace přichází s číslem sestavení 2.41.666.3 a má velikost 1,26 GB, zatímco v Thajsku je číslo sestavení 2,41,709,3 a váží 1,38 GB. Pro majitele HTC 10 v Hongkongu však aktualizace Android Nougat přichází s číslem sestavení 2.41.708.3 a velikost je 1,23 GB.

Musíme zmínit, že HTC také zastavila aktualizaci Nougat pro zařízení HTC 10 v pevninské Evropě, protože našla některé technické problémy. Tvůrce však aktualizaci obnovil 7. února 2017.

Než začnete instalovat aktualizaci na HTC 10, doporučujeme vám připojit zařízení k síti Wi-Fi, abyste neztráceli žádná mobilní data. Po dokončení stahování musíte také zkontrolovat baterii vašeho zařízení a ujistit se, že má 50%, jinak by se mohlo během aktualizačního procesu vypnout, což může vaše sluchátko zvětšit.

Back to top