Vaše Smart TV Samsung se na vás nyní odpočívá v ideálu

, když televizory byly jen velké krabice, které seděly v rohu místnosti a ukázaly vám pohyblivé obrázky? Ahh, to byly dny.

Nyní se zdá, že moderní televizory dělají vše, co si umývá oblečení, a jen málokdo je blíže k krvácejícímu hraně než Samsung s jeho řadou produktu Smart TV. Ve skutečnosti jste věděli, že pokud máte inteligentní televizi, můžete místo toho, abyste museli používat dálkové ovládání, mluvit s televizí? Tato samotná funkce je v současné době ve středu mediální bouře, která určitě přiměje soukromí do klapky poté, co bylo zjištěno, že příručka pro chytrou televizi úspěšně uvedla, že bude zaznamenávat vše, co říkáte, a odeslat ji na ně server uprostřed ničeho.

Ale dostáváme se před sebou. Nejprve se podívejme na to, co přesně redditer nalezený v příručce, který patří do jejich Smart TV Samsung.

SmartTV můžete ovládat a použít spoustu jeho funkcí s hlasovými příkazy. Pokud povolíte rozpoznávání hlasu, můžete pomocí inteligentního televizoru interagovat pomocí hlasu. Abychom vám dodali funkci rozpoznávání hlasu, mohou být přenášeny některé hlasové příkazy (spolu s informacemi o vašem zařízení, včetně identifikátorů zařízení) do služby třetí strany, která převádí řeč na text nebo do té míry potřebné k dodání funkcí rozpoznávání hlasu vám . Kromě toho může Samsung shromažďovat a vaše zařízení může zachytit hlasové příkazy a související texty, abychom vám mohli dodat funkce rozpoznávání hlasu a prozkoumat a zlepšit funkce.

Uvědomte si, že pokud vaše mluvená slova obsahují osobní nebo jiné citlivé informace, budou tyto informace mezi údaji zachycené a přenášeny třetí straně pomocí vašeho rozpoznávání hlasu.

Je to ten poslední odstavec, který má všechny v náručí, přičemž Samsung zjevně upozorňuje své uživatele, že cokoli, co říkáte – bez ohledu na to, jak osobní nebo citlivé – bude zachyceno a předáno třetím stranám. Ne květen. Vůle.

To, poněkud pochopitelně, vedlo k docela rozruchu, kdy se všichni zdánlivě vážili na toto téma. Rozsah reakcí začíná u těch, kteří prostě nevidí rozruch k ostatním, kteří si myslí, že toto je začátek konce pro všechno. Nejsme si jisti, že je to tak špatné, ale stačí, abychom nás přiměli přemýšlet, jaké věci tyto televizory slyší.

Je třeba si uvědomit, že Microsoft měl podobný problém, když oznámil, že Xbox One bude vždy poslouchat to, co bylo řečeno v nákupu, aby nabídl podobné funkce jako televizory společnosti Samsung, takže korejská firma není zde sama o sobě. LG má také televizory, které dělají něco ve stejných liniích, takže je bezpečné říci, že nemusíte být v bezpečí před snoopingem, i když na něm nemáte nic s logem Samsung.

Samsung řekl, že vše, co zaznamenává, a poté posílá kdekoli, získá výhodu „průmyslových standardních záruk a postupů, včetně šifrování dat“, ale je to skutečnost, že jej posílá kdekoli jakým tam.

Pro veškerou pozornost to však nyní přijímá ideál, očekáváme, že to všechno zemře, spíše než povede k něčemu smysluplnému. Koneckonců, kdo chce v těchto dnech použít svůj dálkový ovladač ke změně kanálu?

To je tak 2014.

(Via: Reddit)

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech aktuálních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Back to top