Stáhněte si nejnovější filmy, album a aplikace Walkman od Sony

Contemporary Smartphones, nic víc jen gadgetů pro telefonování a surfování po internetu. Rovněž to skončilo jako přenosný multimediální gadget, který hraje vysoce kvalitní hudbu i videa. Pokud se týká užívání zvuku i videa na chytrých telefonech, je odrůda pomůcek společnosti Sony určitě mnohem lepší než jejich protějšky Android. Mohu říci, že alespoň na základě mé osobní zkušenosti s Xperia Z1.

Je to jedinečný multimediální zážitek, že filmy, album i aplikace Walkman od společnosti Sony jsou mezi všemi uživateli Androidu tak prominentní. Není to čas pěstí, že budeme sdílet tyto aplikace v Droidviews. Pokud prohledáte naši sekci stahování, můžete objevit různé starší verze aplikací.

Dnes máme nejnovější verzi filmů, alba i aplikace Walkman z Sony Xperia Z1. Jak rozumíte jakémukoli typu novější verze aplikace, zahrnuje nové funkce, vylepšení a změny, nová multimediální sada od Sony také poskytuje nové úpravy, které byly uvedeny níže:

Album 5.3.a.1.0.22:

Vylepšení výkonu softwaru

Lepší hry na internetu na internetu

Filmy 5.3.a.0.18:

Bezproblémový přístup k síti Sony Home Entertainment Networks v internetovém obchodě.

Vysoce kvalitní zvuk i video, stejně jako vizuální vylepšení

Objevte a potěšení ve filmech různými způsoby

Vylepšení uživatelského rozhraní: Přitažlivý design banneru

Walkman 8.1.A.0.3:

Vylepšená rychlost stahování pro offline hudbu Neomezený obsah

Jednodotykový přenos hudby neomezený obsah

Snadnější přístup k výběru pro každou skladbu, album, umělec i seznamy skladeb

Screenshots:

Filmy, album a aplikace Walkman:

Nejnovější filmy, album a aplikace Walkman od společnosti Sony perfektně fungují na všech gadgetech Android, které provozují firmware založené na želé nebo Kitkat. Stačí získat APK zdola, zkopírujte je do svého gadgetu a nastavte ručně jako typická aplikace. Nepožadujete, aby ve vašem zařízení měl přístup kořenového zisku. Nezapomeňte povolit výběr „neznámých zdrojů“ podle nastavení bezpečnosti a zabezpečení na vašem zařízení.

Chcete -li stáhnout mnohem více skvělých aplikací a fascinujících věcí pro vaše zařízení Android, klikněte zde.

Back to top