Apple upravuje výrobu ve prospěch iPhone 6 Plus při silné poptávce

před spuštěním iPhone 6 a iPhone 6 Plus, bylo možné počítat, že menší 4,7palcový model by výrazně prodával jeho mnohem výraznější protějšek. Koneckonců, trh s phablet byl / je stále považován za výklenek navzdory své rostoucí popularitě a vzhledem k tomu, jak dlouho se fanoušci iPhone spokojili s displejem 4 palce nebo maller, 5,5palcového plátna iPhone 6 Plus- A v důsledku toho by byla naprostá velikost stopy zařízení – určitě přiměla uživatele k konvenčnímu iPhone 6. Ale následování zprávy minulý týden dokumentující údaje o rezervaci v Číně, což naznačovalo, že 6 plus nebylo jen mnohem populárnější než mnohem populárnější než Očekává se, ale ve skutečnosti upřednostňoval menší variantu, nyní se ukázalo, že Apple může přepínat svou výrobní techniku, aby se vyrovnal s nepředvídaným zájmem.

Podle digitimů Apple přesahuje svůj výrobní systém, aby zaručil, že se vyrábí mnohem více jednotek iPhone 6 Plus. Tím se sníží zaměření na 4,7palcový model, který z hlediska dodávaných jednotek mírně ztratí, ale vzhledem k neočekávané poptávce po iPhone 6 Plus je to logický krok, který zaručí spotřebitelům, aby zařízení, které chtějí, mnohem rychleji .

Zásilky pro iPhone 6 klesnou o „3-4 miliony jednotek“ ve srovnání s původním očekáváním, pokračuje ve zprávě, ale s mnoha potenciálními iPhone 6 Plus majitelé nebyli schopni chránit své požadované sluchátko na několik týdnů, tato změna by měla tato změna věnovat pozornost poněkud únavné čekání.

Z 10 milionů nových jednotek pro iPhone Apple se Apple během prvního víkendu posunul, ohromující většina byla iPhone 6. Ale s čínským trhem, který vykazoval něco afinity k většímu zařízení, 6 Plus určitě zvedne a oba s oběma telefony mají. V prvních 24 hodinách se podařilo překročit 4 miliony rezervací v Číně, 17. října spuštění nemůže dorazit dostatečně rychle jak pro Apple, tak pro jeho značnou armádu čínských fanoušků.

Sága Bendgate mohla vyvolat dosud spuštění nejvýznamnějšího smartphonu Apple, ale s „skandálem“, který je nyní zdánlivě mrtvý ve vodě, se iPhone 6 Plus jasně prodává ve vysokém počtu.

Vzhledem k tomu, že Samsung tento měsíc zavede Galaxy Note 4, bude to divoká bitva na horním konci trhu smartphonu.

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Back to top