IPhone 14 Plus byl původně nazýván iPhone 14 Max, podle webu Apple

, než Apple odhalil nový iPhone 14 Plus, došlo k určitému zmatku o tom, co by se to skutečně nazývalo. Zatímco četné předpokládalo, že by se to opravdu nazývalo iPhone 14 Max, Apple nakonec šel s monikerem iPhone 14 Plus, aby jej odlišil ještě více od iPhone 14 Pro Max.

Nyní se zdá, že existují důkazy, které naznačují, že Apple opravdu přemýšlel o výběru iPhone 14 Max.

Tento důkaz našel nizozemský blog Icreate, který poznamenal, že obrázek použitý v souboru podpory iPhone 14 Plus se skutečně nazývá iPhone-14-Max-Colors, což naznačuje, že to bylo původně to, co Apple znamená volání zařízení.

Druhý důkaz pochází ze stránky, která podrobně popisuje informace o shodě, ve kterých se opět používá maximální název iPhone 14. Mezi další sluchátka patří nyní známý iPhone 14, iPhone 14 Pro a iPhone 14 Pro Max.

Toto je úplně první rok, kdy Apple poskytl 6,7palcový design pro nepros pro výběr 6,7palcového iPhone 14 Pro Max, a také četné právě předpokládalo, že Apple by z značky snížil „profesionál“.

Toto nejnovější kolo důkazů naznačuje, že Apple rovněž očekával, že tak učiní, nebo alespoň několik lidí pracujících na podpůrných souborech i na stránkách dodržování předpisů.

To není ani všechno. Ve vydání prohlášení o redakci iPhone 14 je také mnohem více důkazů. Podle Google Translate nám ICreate řekněte:

Dokonce i vlastní redakce společnosti Apple stále hovoří o iPhone 14 Max – i když budete muset tvrdě procházet. Název je právě zde v alt etiketě obrázku: Toto je text, který slepí a částečně pozorovaní lidé mohli nahlas odhlásit, aby zajistili, že pochopí, co je na obrázku.

Všechny nové iPhone byly v prodeji 16. září po původním prohlášení 7. září. Nejde však, když Apple učinil konečné rozhodnutí o tomto názvu iPhone 14 Plus.

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

Stáhnout: iOS 16.1 Beta 3 vydáno

Jak opravit špatné vypouštění výdrže baterie iOS 16 [průvodce]

Útěk z vězení iOS 16.0.2 na iPhone a také aktualizaci stavu iPadu

Kompatibilní a podporované iPhone, iPad, iPod Touch zařízení

Skryté funkce iOS 16: 100+ modifikací nám Apple neřekl

Stáhnout: iOS 16.0.2 OTA profilový soubor, odkazy na IPSW

Stáhněte si iOS 16 konečné odkazy IPSW a také nastavení na iPhone 13, Pro, 12, Pro, 11, Pro, XS Max, X, XR, 8, plus [tutoriál]

Můžete nás dodržovat na Twitteru nebo Instagramu a dokonce i na naší stránce na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Back to top