O iOS 11.2.5 downgrade na 11.1.2 pro účely útěku z vězení, je to možné?

Veřejné vydání společnosti iOS 11.2.5 společnosti Apple – což se zdá být ničím jiným než menším aktualizací bodu, která by řešila interní opravy chyb a zlepšení stability – znamená, že zařízení po celém světě obdrží oznámení, které je nechá nechat je nechat je nechat je nechat je nechat je nechat, aby je nechal Vědět, že mohou upgradovat s okamžitým účinkem.

To je vše v pořádku a dobré, ale kde tito uživatelé iPhone a iPadu stojí, pokud mají jedno oko na iOS 11.1.2 z pohledu útěku z vězení?

Aniž by se snažili komplikovat krajinu a dostat se do složitosti interních rozhodovacích procesů společnosti Apple, obři založené na Cupertinu v současné době stále digitálně podepisují iOS 11.2.2 a iOS 11.2.1. To znamená, že uživatelé iPhone a iPadu, kteří byli provedeni v procesu aktualizace iOS 11.2.5, jsou stále schopni vrátit se do jedné z těchto dvou verzí iOS, pokud by považovali za vhodné. Tento vrácení by zahrnovalo stažení potřebných souborů firmwaru pro dané zařízení a poté provedení ručního obnovení přes iTunes.

Pokud jde o downgrading nebo návrat zpět, jak to někteří mohou nazvat, to je, pokud se mohou majitelé zařízení iOS 11.2.5 schopni jít. Apple přestal podepsat jakékoli dřívější verze firmwaru iOS, což znamená, že manuální proces obnovení pro cokoli jiného než iOS 11.2.2 nebo iOS 11.2.1 povede k okamžitému selhání. Toto je obzvláště skličující zprávy pro každého, kdo možná dorazil na iOS 11.2.5 – buď náhodou nebo účelným, ale nyní politováníhodným aktualizací – ale kdo má také jedno oko na útěk z vězení, a proto potřebuje iOS 11.1.2.

Protože Apple jednoduše nepodepisuje až do iOS 11.1.2, znamená to, že každý, kdo se aktualizoval nad rámec této verze, je v podstatě ponechán v ne-mans-land, pokud jde o osvobození jejich zařízení. Tato omezení by skutečně znamenala, že se zdá, že ve skutečnosti není žádný životaschopný důvod, jak začít svlékat zpět firmware z iOS 11.2.5 do iOS 11.2.2 nebo iOS 11.2.1, protože neexistuje žádná okamžitá výhoda pro útěk z vězení.

Samozřejmě, pokud instalace iOS 11.2.5 s tím přinesla problémy, jako je vyčerpaná výdrž baterie nebo jiné problémy s výkonem, a iOS 11.2.2 pro vás bylo naprosto v pořádku, pak je třeba argumentovat, že vrácení stojí za to, že vrácení stojí za to to. Zdá se však, že pro většinu by se rada jednoduše zůstala tam, kde jste na snadný život.

Můžete také chtít vyzkoušet:

Stáhněte si iOS 11.2.5 Konečné odkazy na IPSW, aktualizace OTA pro váš iPhone, iPad, iPod Touch

iOS 11.2.5 Poznámky k konečnému vydání, změny, zabezpečovací obsah: Zde je to, co je nové

Útěk z vězení iOS 11.2.5 / 11.2.2 / 11.2.1 na iPhone a iPad [aktualizace stavu]

Útěk z vězení iOS 11/11.1.2 na iPhone X, 8, 7, iPad pomocí Liberios [Aktualizováno]

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech nejnovějších od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Back to top