Kodi 18 Leia, aby pro některé vyvolala podpora Windows Vista

, název Leia vyvolává magické, mystické a statečné díky svému odkazu Star Wars. Pro ostatní, jako jsou ti, kteří stále umožňují Windows Vista napájet svůj výpočetní hardware, zjevně nepřináší nic jiného než zklamání, protože tým Kodi oficiálně oznamuje, že Kodi 18 Leia ukončí podporu Windows Vista.

Odeslání Vista naznačuje, že se připojuje k Ubuntu 12.04, původní Xbox, Windows XP a samozřejmě Apple TV druhé generace jako platformy, které již nejsou podporovány aktuální verzí Kodi.

Oznámení naznačuje, že každý jednotlivec běžící Windows Vista nebude schopen stáhnout a provést další hlavní verzi Kodi na tomto stroji. Někteří uživatelé Vista budou v údivu poškrábat hlavy a přesně se diví, proč bylo toto rozhodnutí přijato a proč Kodi 18 nebude moci na těchto počítačích Vista běžet.

Odpověď se zdá být relativně jednoduchá; KODI Codebase je naprosto monolitická velikost, hraniční nezvládnutelná z pohledu údržby a pokles podpory pro starší platformy eradikuje část tohoto problému v podpůrném týmu:

V průběhu let postupoval a kód, který se skládá z rostoucího a rostl na velikost, která se téměř stala nezvládnutelné. K tomu přidání bylo přidáno mnohem více platforem a udržení všeho fungování ve všech těchto verzích a zařízeních operačních systémů se stalo docela noční můrou. Proto bylo rozhodnuto před několika lety zastavit tuto pošetilou dědickou podporu a velmi pečlivě zvážit, co bylo přijatelné rozloučit se. Hlavním závěrem bylo, že ukončení podpory z naší strany ve stejnou dobu jako společnost nebo organizace, která stojí za operačním systémem, byla zjevná odpověď.

Abychom to udrželi stručně, s oficiálním podporou Microsoft končící oficiální oprava pro Vista, tým Kodi sleduje oblek a používá jej jako nejlepší načasování, které již nemusí podporovat další systém a platformu. Pro ty, kteří ve skutečnosti stále používají stroje poháněné Vista, je tato možnost ve skutečnosti relativně jednoduchá. Mohou upgradovat na novější verzi Windows, jako je doporučené minimum Windows 7, nebo jednoduše zůstat na Kodi 17 / 17.1 a pokračovat v používání této verze populárního mediálního centra až do konce času.

Můžete také chtít vyzkoušet:

Opravte problém s velikostí obrazovky Kodi na 17/17.1 Krypton, tady je, jak [edice 2017]

Opravte Kodi 17 / 17.1 Problém s havárií Krypton, tady je, jak [průvodce 2017]

Opravte kodi 17.1 Krypton Buffer Epsope, tady je, jak [edice 2017]

Nainstalujte KODI VPN Addon On Fire TV Stick nebo Android 2017 zdarma, tady je, jak

Stáhnout Kodi 18 Leia Alpha IPA na iOS 10 iPhone [bez vězení vyžaduje]

Opravte nebo vyčistěte úplný problém Kodi Cache dne 17. / 17.1 Krypton, tady je, jak

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech aktuálních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Back to top