Apple přidá 3D zhlédnutí na tři nové městy do své aplikace Maps

, když se Apple rozhodl prokolit mapy Google jako svůj software pro mapování iOS, což způsobilo docela rozruch. S technologií mapování společnosti Google v tomto bodě prakticky všudypřítomnou a s tím, že jsme s ní byli tak obeznámeni, byla myšlenka, že je ztratí na iOS, poněkud znepokojivá. Jak se ukázalo, nemuseli jsme čekat příliš dlouho, než Google přinesl mapy na iOS jako samostatnou aplikaci, ale všechny háčky uvnitř iOS stále ukazují na Mapy Apple, k lepšímu nebo horšímu.

I když mezi námi není pochyb o tom, že technologie mapování společnosti Apple je nižší než v nabídce Google, a že ztráta pouličního pohledu na operační systém jako celek je škodlivá, musíme připustit, že jeho náhrada je ve skutečnosti spíše působivá. Tato funkce s názvem „nadjezd“ od společnosti Apple vidí, že Apple nabízí pohled na vybraná města ptáka tak, že ani Google nemůže tak dobře shromáždit. Je jen škoda, že je omezený ve svém rozsahu – ne všechna města mají pro ně k dispozici data nadjezdu.

Nyní existují tři nová města, která se nacházejí na seznamu míst, která mají data nadjezdu.

Je dobré vidět také širokou škálu zemí na tomto seznamu, zejména Perth je město, na které se čeká se na to, až se bude těšit. Jeden z nadcházejících a nadcházejících míst Austrálie, Perth bude určitě vypadat obzvláště vynikající, když je vidět přes nadjezd.

Funkce Apple 3D nadjezdu se poprvé objevila v iOS 6 a byla výsledkem nákupu technologií C3 Apple v roce 2011. I když je pravda, že nadjezd stále chybí v počtu měst, pro které je k dispozici, vlastní web Apple užitečným protokolem z nichž oblasti jsou a nejsou součástí rodiny nadjezdu. Doufáme, že se Apple dostane k přidání mnoha, mnoho mnohem více do tohoto seznamu.

Mezitím vystřelte tuto aplikaci Apple Maps na vašem iPhone, iPadu a iPodu IOS a dejte nám vědět, co si o tom myslíte v sekci komentářů níže.

Na 3D mapě jsme již našli několik závad textury. Selhat?

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Back to top