3 Nejlepší aplikace pro správu rodičů pro Android

Web je zvláštní místo, je to pozoruhodné i děsivé zároveň. I když rozumíte tomu, co děláte, je snadné udělat něco na webu, o kterém se neočekáváte. Jen tomu věřte – dokonce i dospělí, vědomě/ nevědomky, získají přístup k tak četným informacím, ať už je to skvělé nebo špatné, denně, že by se dalo myslet na ohromující. Je to skvělá věc, že ​​mnoho dospělých chápe, co je nejlepší a co se děje, ale to samé nelze o dětech uvést.

S fantastickým technologickým pokrokem závisí tato generace silně na webu a na dalších inovacích, které mají jít s mnoha jejich úkoly. Děti, v těchto dnech mají chytré telefony, tablety, počítač i web. Díky tomu mají jednoduchý přístup k přístupu k věci, které je mohou otevřít stejně jako nějakou velkou ošklivost.

Pokud plánujete poskytnout svým mladým zařízením Android, pak byste chtěli zůstat v zvládání přesně toho, jak jej využívají. Konec konců je to pro jejich bezpečnost. Udržování toho říká, že právě zde jsou 3 pozoruhodné aplikace pro správu rodičů pro Android.

Secureteen rodičovská kontrola

Secureteen Parodint Manage je zcela bezplatná služba, která vám umožní spravovat, a také sledovat, co vaši mladí dělají na svém zařízení Android. Při nákupu této aplikace byste ji měli nastavit na zařízení svých dětí. Když je na jejich telefonu, můžete vidět, co dělají na internetu, jaké aplikace nainstalují, blokují odlišný obsah, sledují jejich umístění, hovory na obrazovce, stejně jako texty, stejně jako mnohem více.

Všechny jejich aktivity můžete prověřit tím, že přejdete na cp.secureteen.com/login.

[GooglePlay url = ””/]
Umístění dětí – rodičovská kontrola

Dětská lokalita – Rodičovská správa je spouštěč aplikací, který pracuje na konceptu jednotlivých profilů. Zobrazením pouze těch aplikací, které jste oprávněni, omezuje přístup k datům uchovávaným na zařízení. Kromě toho také omezuje stahování nebo nákup aplikací z obchodu Google Play a také blokuje nákupy v aplikaci. Po nějaké době můžete také nastavit časovač pro uzamčení aplikace, zablokovat příchozí hovory, kromě toho, abyste jim zabránili provádět telefonní hovory a odesílání textových zpráv. Rovněž nabízí média i filtrování stránek prostřednictvím volitelného pluginu.

[GooglePlay url = ””/]
Čas na obrazovce rodičovská kontrola

Správa rodičů na obrazovce je ideální pro rodiče, kteří chtějí, aby jejich mladí lidé nadužívali aplikaci. S touto aplikací můžete nastavit časový limit na každou aplikaci. Řekněme, že jedna aplikace může být použita pouze po dobu 30 minut, zatímco druhá lze použít po dobu 60 minut. Má vynikající časový systém, který může povolit nebo odmítnout aplikaci v určitém časovém okamžiku.

Řekněme, že pokud vaši mladí lidé využívají svůj gadget celou noc místo spánku, můžete všechny aplikace během spaní; Blokujte sociální aplikace i hry během hodin výzkumných studií, ale umožňují získat přístup k akademickému aplikacím – dostali jste to.

[GooglePlay url = ””/]
Využíváte rodičovské správy aplikací? Co si myslíte o takové aplikace? Opravdu pomáhají při výrobě bezpečnější mobilní atmosféry pro děti? Sdílejte s námi své myšlenky v sekci komentářů níže.

Back to top