Android 4.4 Kitkat a také Nexus 5 představující 15. října, podle nové zprávy

, Mill Mill nikdy nepřestává být více stejně fascinující, že? Podle nejnovějších na Grapevine může Google Android 4.4 Kitkat – nejnovější verze Android – běžící na Google nejvyšší kvalitě Nexus 5, objevit se, jakmile 15. října 2013. To uvádí představení nového gadgetu jako Stejně jako nová verze pro Android jednoduše dny pryč, ani celý týden! Vzrušující, že?

Než budete stejně nadšeni, prosím, připomeněte prosím znovu, že je to jen pověst, i když je opodstatněná. Podle dobře informovaných zdrojů pochází pověst z táboráku v Google Launchpad, kde byli lidé, kteří se touto záležitostí seznámili, hovoří o tom, že se zabývají všemi ostatními o záhadných Android 4.4 ve vztahu k 15. říjnu jako cílové datum.

Zprávy rovněž uvádějí, že na akci byli návrhářům podávání podávání klíčových limetkových koláčů – dezert, po kterém byl původně pojmenován Android 4.4, spolu s čokoládovými tyčinky Kitkat, což je nový název další iterace Androidu. Pokud nebudete žít pod skálou (nebo se s námi nedodržujete), pochopili byste, že slavná Nestle (nebo Hershey’s, pokud bydlíte v Statesid) verze bez nabíjení cokoli.

Android 4.4 byl v mlýně na pověsti už nějakou dobu, stejně jako načasování je perfektní pro odhalení. Není to jen nová verze Androidu; Tradičně byl takový úvod vždy spolu s novým gadgetem Nexus, jak jsme si poznamenali dříve, poslední z nich, Nexus 4, je asi rok stará, přičemž profil pro novou vlajkovou loď vzal trůn. To, integrované s nedávným pozorováním údajného „Nexus 5“ ve videích a úniky FCC, propůjčuje pověsti, že Google to může opravdu pokračovat a udělat to. Předpokládejme, že počkáte jen 5 dní a objevíte.

Komentátoři napříč blogosférou se rovněž věnují svým vlastním spekulacím o této záležitosti, z nichž nejméně je to, že Google může také posunout svou Google TV na Android 4.2 a také ji rebrand jako něco jiného – více v souladu s „Android TV“ spíše než Google TV. Jde o to, až do 15. října (nebo oficiálního oznámení), jedná se pouze o zvěsti i spekulace, ale hej, jsou docela příjemné! Udržíme naše návštěvníky publikované, když objevíme více.

Dříve se říkalo, že Nexus 5 spolu s Android 4.4 Kitkat představí 14. října, avšak dnešní zpráva poněkud znovu potvrzuje tuto představu.

(Via: CNET)

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech nejnovějších od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.

Back to top