Action Launcher 3 je to nejlepší 2,99 $, jaké jsem kdy utratil

, a.k.a náhradní aplikace House jsou jednou z nejužších i oblíbených klasifikací aplikací pro Android. Neomezené množství personalizace, které Android nabízí, je to, co ji nastavuje kromě jiných mobilních operačních systémů. Nepožadujete se zakořenit své chytré telefony a také nastavit na míru, aby je Personalizovali na zakázku. Základní personalizaci lze rychle vyrobit s pomocí odpalovačů, tapet a balíčků ikon.

Kupodivu, v loňském roce, kdy jsem složil příspěvek týkající se toho, který je Launcher Android nejlepší v závislosti na vašich potřebách, jsem do seznamu nezahrnoval ani akční launcher 3. Přesto jsem však poté, co jsem jej na měsíc využil, jsem se dostal k poslední myšlence, že akční launcher 3 je nejlepším launcher Android Ever (Nova Launcher nadšenci, prosím, nechoďte na mě Bazooka). Líbí se mi akční launcher 3, protože splňuje mé požadavky ve metodě, kterou žádný jiný spouštěč nemůže. Zde je důvod, proč je to neuvěřitelně pozoruhodný launcher a také to musíte absolutně vyzkoušet, pokud jste to ještě neučinili.

1. Quicktheme

Začnu seznam s jednou z nejzajímavějších funkcí Action Launcher 3 – QuickTheme. Pokud se rychle unavíte tím, že každý den uvidíte přesně stejné barvy v telefonu, bude se vám tato funkce líbit. Quicktheme popadne nebo extrahuje barvy z vaší tapety a také je aplikuje kolem uživatelského rozhraní. Uvádím, že vaše úpravy uživatelského rozhraní barví, kdykoli upravíte tapetu. Využijte jej s online tapetami, jako jsou Muzei nebo CHOMAMA, stejně jako budete mít jiný pocit, kdykoli využijete telefon.

2. QuickBar

Prostřednictvím této funkce můžete přidat aplikace do Google Browse liště na obrazovce domu. Je to vynikající metoda, jak udržet obrazovku domu v čistotě a také ušetřit prostor. Přidal jsem aplikace do obchodu Google Play a také procházení hlasového procházení pouze jako přidávání, stejně jako spousta aplikací, vypadá těžkopádně. Kudos Chrisovi za to, že přišel s touto myšlenkou.

3. QuickDrawer

QuickDrawer je náhrada stylu Windows Phone za zásuvku aplikací. Přestože má také běžnou zásuvku aplikací, však je QuickDrawer mnohem lepší a rychlejší než IT. Máte možnost nastavit aplikace pomocí názvu, hodně použitých nebo instalační doby. Rovněž má společnou funkci tažení a snížení pro přidání aplikací na obrazovku House spolu s schopností skrýt aplikace před zásuvkou, což je s největší pravděpodobností jednou z potřeby mít funkci pro jakýkoli typ spouštěče Android.

4. Rychlá stránka

QuickPage je ještě jednou funkcí AL3, na které jsem hodně závisel. Je to jako oblast přidělená vašim aplikacím a widgety oddělené od zásuvky aplikací, QuickDrawer a také z obrazovky domu. Je snadno dostupný z přejetí z ideálního okraje obrazovky. Udržuji tam Google Widget, abych zajistil, že se mohu podívat na svůj seznam úkolů na první pohled.

5. Obrazovky

Líbí se mi obrazovka svého domu tak čistá, jak to dokážu. Proto mám tam jen čtyři ikony. Rád využívám také widgety, ale opravdu se nevyberou pro můj čistý, velmi malý vzhled a také aby byla obrazovka domu velmi zaneprázdněna. Proto mám rád uzávěry. Shutter to dělá skrytí widgetu za aplikací, takže není na obrazovce domu viditelné. Je však snadno dostupný přejetím vzestupného přejetí na uvedené ikoně. Vezměme si příklad Google Keep. To je to, co se stane, když určím Shutter na Google Keep – Klepnutím na ikonu otevřete aplikaci, přejděte na ikonu a otevřete widget. Když jste vyrobeni s widgetem, klepnutím kdekoli na obrazovce a také se znovu skrývá za aplikací.

6. Kryty

Obaly jsou hodně jako žaluzie, které však nabízejí se složkami místo widgetů. Klepnutím na ikonu otevřete tuto konkrétní aplikaci, přejeďte na ni a otevřete složku.

7. QuickEdit

QuickEdit je nová funkce, která vám poskytuje volbu pro úpravu ikon na obrazovce domu z obrazovky domu. Dlouhá stisknutí ikony a nabídky se objeví s volbami, jako je rychlá odinstalace aplikace, upravující její štítek a informace o aplikaci. To však není to, co se mi na QuickEditu líbí. To, co se mi líbí, je volba pro rychle úpravu ikony (opět z obrazovky domu). Nabídka, která se objeví po dlouhém stisknutí ikony, navrhuje ikony pro tuto aplikaci tažením správných ikon z nainstalovaných balíčků ikon. To naznačuje, že nemusíte otevírat aplikaci icon Pack a také jít znovu s dlouhým seznamem ikon.

8. Smartsize

Někteří vývojáři, nechápu proč, udržujte velikost své ikony větší než jiné ikony. Mít malé i obrovské ikony na obrazovce domu snižuje jeho vzhled. SmartSize okamžitě změní změny ikon tak, aby ve tvaru mřížky stylu materiálu. Proto není mnohem více ikon různých velikostí.

9. Zkratky a gesta

Zkratky a gesta jsou pro mě neuvěřitelně nezbytná. Pokud spouštěč tyto funkce nemá, pak je nebudu využívat, ale téměř veškerý spouštětnull

Back to top