4 Nejlepší aplikace pro snadné spravování více uživatelských účtů na Android

Mnoho her, aplikací pro sociální sítě a textových aplikací umožňují pouze jeden uživatelský účet na aplikaci. Mohou však existovat situace, kdy možná budete muset mít dva různé účty, ale v nákupu k dosažení, že se budete muset odhlásit z jednoho účtu a přihlásit se do druhého. Některé aplikace, jako je Twitter, Google+, již podporují více uživatelských účtů a pouze čas řekne, jak dlouho bude trvat, než ostatní přidají tuto funkčnost. Také vestavěná funkčnost Android s více uživateli (na úrovni OS) stále ponechává něco, co by mělo být žádoucí a má dlouhou cestu. Naštěstí však existuje několik aplikací, které vám umožní spravovat více uživatelských účtů pro určitou aplikaci, aniž byste se museli pokaždé odhlásit/přihlásit.

Může se vám také líbit: 5 nejlepších widgetů na domovské obrazovce pro Android

Paralelní prostor

Paralelní prostor je jednou z prvních (ne -li první) aplikace, které tuto funkci poskytují. Paralelní prostor vám umožní přepínat mezi dvěma sítěmi nebo účty na jednom zařízení Android s pouhým klepnutím. Můžete se přihlásit do více uživatelských účtů v aplikacích, jako je Facebook, WhatsApp atd., A přepnout mezi nimi pouze klepnutím. Můžete mít dva účty stejné hry vedle sebe. Aplikace má velmi malou velikost, což je plus. Je důležité si uvědomit, že na obou účtech nemůžete zůstat online současně. Kterákoli z nich, kterou v současné době používáte, bude ten, který se zobrazuje jako „online“.

[GooglePlay url = ””/]
Kloner aplikace

App Cloner přijímá trochu odlišnou techniku ​​při správě více uživatelských účtů aplikace. S App Cloner si můžete vybrat aplikaci, pro kterou chcete mít více účtů, a cloner aplikace vytvoří klon této konkrétní aplikace. Poté můžete nainstalovat vedle sebe s vaší existující původní aplikací bez problémů. Je to jako provozovat dva instance stejné aplikace vedle sebe. Existuje více možností, jako například: změna názvu klonované aplikace, přizpůsobení vzhledu ikony klonované aplikace, přidávání ochrany hesla pro klonovanou aplikaci atd. Hlavní nevýhodou s touto aplikací je, že nepodporuje populární IM Platformy jako WhatsApp, Viber atd.

Nenechte si ujít: PrivateMe Hides aplikace, jako by ani neexistovaly

[GooglePlay url = ””/]
2face – více účtů

2face – Multi účty je velmi dobře vytvořená aplikace, která používá paralelní přístup k více uživatelským účtům ve stejné aplikaci. Můžete bez námahy přepínat mezi různými uživatelskými účty pomocí základního klepnutí. Jednou z klíčových vlastností této aplikace je to, že vám umožní přijímat oznámení z různých účtů současně, elegantní! K dispozici také zkratka oznámení, která umožňuje snadné přepínání mezi různými uživatelskými účty.

2face – Multi účty již nejsou k dispozici. Vyzkoušejte prosím následující aplikaci.

[GooglePlay url = ””/]
Více účtů: Paralelní aplikace

Více účtů: 2 účty je aplikace pro správce více účtů, která je vytvořena speciálně pro aplikace IM, jako je WhatsApp. Podobně jako u jiných aplikací v této kategorii tato aplikace umožňuje mít dva účty stejné aplikace současně. Tato aplikace podporuje mnoho populárních aplikací, jako jsou WhatsApp, Facebook, WeChat, atd. Je důležité si uvědomit, že tato aplikace má stále dlouhou cestu v případě IM aplikací – může dojít k zpožděnému doručování zpráv. zpožděná oznámení a několik podobných problémů.

[GooglePlay url = ””/]
Musí si přečíst: 5 nejlepších počasí pro Android

Co to bude pro vás?

Kromě aplikace Cloner App nabízejí všechny výše uvedené aplikace podobnou funkčnost. A také v obchodě Google Play používají každý den nové aplikace, které tyto funkce používají. Který z nich používáte? Také jsem velmi rád zjistit, které aplikace máte více účtů uživatelů, protože mám pouze jeden účet pro každou sociální síť/IM/hru a považuji to za dost dokonale. Dejte nám vědět v komentářích níže!

Back to top