Amazon 1hodinová zásilka „Prime Now“ jde online na celém Manhattanu

Amazon’s Plán převzít svět na internetovém uspořádání dnes udělal ještě jeden krok dopředu, přičemž firma nyní nabízí svou působivou 1hodinovou zásilku Volba pro kohokoli, kdekoli na Manhattanu. Více podrobností o zprávách lze objevit přímo zde po přestávce.

Amazon, původně nabízený pouze lidem žijícím v 10001 PSČ a také s nejrychlejší volbou pro další kódy, jsou stále neuvěřitelné 2hodinové dodávky, a nyní ohromně rychlou 1 hodinovou volbou přepravy na celý ostrov.

V současné době stránka Amazon Prime Now stále uvádí, že je nabízena „většině“ PSČ na Manhattanu, avšak zadává jakýkoli typ jiného kódu do webu na internetové kontrole PSČ nepřináší nic pozitivního. Amazon ve skutečnosti ověřil, že služba bude nyní ve skutečnosti pokrývat celý Manhattan, bez ohledu na to, co web skutečně říká.

To je skvělá zpráva z cesty. Špatnou zprávou je, že budete stále vyžadovat být hlavním předplatitelem, avšak za předpokladu, že kdokoli, kdo je v jejich pravé mysli, je to pro většinu problémem. A hej, dostanete 1 hodinu doručení. 1 hodina!

Stále platí i další existující omezení. Zvláštní zásilka je nabízena pouze na tom, co Amazon považuje za základní příznaky, což znamená, že jsou zahrnuty věci, jako jsou koupelnové výrobky, baterie a podobné výrobky dosud. Amazon pracuje na vylepšení různých produktů, pokud jde o tento super rychlý výběr zásilky, ale bude to trvat čas.

Tento čas bude rovněž zapotřebí, než Amazon Prime nyní vypracuje svou metodu do jiných měst, ale s Amazonem signalizuje svůj záměr s tímto posledním krokem, aby nyní vynaložil Prime nyní na nové PSČ, očekáváme, že se brzy přesune do nových měst dost.

Kdy se to však přesune do jiných měst, je prozatím nezodpovězena. Soudě podle toho, jak přesně funguje Amazon, jsme konkrétní, že zavádění bude progresivní, stejně jako vám určitě přineseme zprávy, když se to stane.

Pokud jste na Manhattanu, pak je čas objednat si ty baterie, které jste chtěli získat dlouho!

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech nejnovějších od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.

Back to top