First Windows Phone 7 Custom ROM pro HTC HD7 vydáno; Zde je návod, jak jej nainstalovat hned teď! [Tutorial]

Dnes vidíme první účinky vydání nástroje RSPL/HSPL DFT: vývojář WP7 v XDA vařil vůbec první vlastní ROM pro HTC HD7!

Zprávy pocházejí z Windows Phone denně. Člen XDA, který se uskutečnil uživatelským jménem Ansar.ath.gr, vydal první vlastní ROM pro smartphone HD7 HD7 spuštěn WP7. Custom ROM nenabízí příliš velkou výhodu oproti akcie, protože jedinými diferenciačními funkcemi je to, že můžete upgradovat na Mango Beta 2 přímo bez dalšího podvodu a že nyní můžete nakládat aplikace.

Z XDA-F-F-F-F-FOrums:

Vážení členové fóra,

ANO!!!

Úspěšně jsem vytvořil svůj 1. vlastní ROM pro HD7 Windows Phone s novým HSPL od COTULLA

Použil jsem jako základna tato ROM:

Ruu_schubert_htc_europe_1.69.401.01_radio_5.54.09. 21_22.33b.50.10_nodo_by_ansar

Vlastní sestavení má schopnost být odemknuty a upgradovat na Mangob2 Thru Zune

Tato zpráva přichází jen dva dny poté, co tým Dark Forces vydal své řešení RSPL/HSPL pro chytré telefony WP7.

Z toho, co můžeme říct, není tolik poptávky po vlastních ROM na Windows Phone 7, jako pro Android. Android, kvůli své otevřené povaze, zřídka dosahuje koncového uživatele ve své čisté podobě; Bezdrátové nosiče a výrobci smartphonů téměř vždy přidávají nějaký druh kůže (jako je smysl, dotykovéwiz atd.) nebo předběžné aplikace, které je obtížné odstranit. WP7, jako platforma, není tak otevřená, protože Microsoft udržuje pevné přilnavosti toho, co se děje. Předinstalované aplikace lze snadno odstranit a není zmínka o přidaných kůžích výrobců smartphonů.

Přesto jsou hackeři a vývojáři z XDA velmi schopný parta a očekáváme, že přijde s něčím, co by nás ohromilo.

Vlastní ROM je k dispozici ke stažení z odkazu na konci. Stejně jako u jakékoli věci, které zahrnuje „útěk z vězení“/„zakořenění“ nebo blikání vlastních ROM, to zruší záruku vašeho zařízení. Kromě toho existují šance, že byste mohli dokonce skončit cihlací zařízení; činí to zbytečné. postupujte obezřetně.

Jak nainstalovat vlastní ROM na HTC HD7

Zřeknutí se odpovědnosti: Redmond Pie nenese být odpovědný za ztrátu dat v důsledku poruchy vašeho HTC HD7.

Krok 1: Stáhněte si soubor vlastního ROM odtud.

Krok 2: Budete muset znovu načíst SPL a poté tvrdě SPL na HTC HD7. Můžete sledovat průvodce XDA, jak to udělat zde. Při výběru RSPL si vyberte verzi 1.69.

Krok 3: Připojte telefon k počítači.

Krok 4: Soubor ROM, který jste stáhli v kroku 1, musí být nyní extrahován. Uvnitř extrahované složky najděte romupdateutility.exe a spusťte ji. Postupujte podle pokynů na obrazovce.

Schopnost vedlejších aplikací musí být zachována. Pokud jste na Mango Beta 2 Build 7403, musíte provést následující kroky:

Krok 1: Spuštění UPDATE_MANGO_XBMODDEPYEREER.XAP. Nyní spusťte xbmod.files.deployer a poté jej odinstalujte.

Krok 2: Podobně spusťte unlock_mango_xbModDeplyer.xap. Spusťte xbmod.files.deployer a odinstalujte jej.

Krok 3: Nainstalujte Touch Explorer a zkopírujte Custclear.Provxml z mých dokumentů \ moje vyzvánění a vložte jej do \ Windows.

Krok 4: Aktualizujte na mango beta 2 sestavení 7712. Jakmile je aktualizace dokončena, odpojte kabel USB a zadejte PIN SIM.

Krok 5: Odinstalace nastavení připojení.

Krok 6: Vyberte aplikace HTC z Marketplace. Nyní byste měli počkat, až se objeví nastavení připojení. Jakmile to udělá, nainstalujte a spusťte.

Vaše odemknutí Chevronu bude nyní zachována.

Vzhledem k tomu, že nástroj RSPL/HSPL pracuje na široké škále zařízení HTC WP7 z první generace, očekáváme, že v blízké budoucnosti získá více telefonů HTC Windows.

Můžete také chtít vyzkoušet:

Nainstalujte Windows Phone 7.5 Mango Build 7712 Aktualizace na jakémkoli zařízení WP7, i když nejste vývojář [tutoriál]

(přes XDA-Developers)

Můžete nás sledovat na Twitteru nebo se připojit k naší Facebookové fanpage, abyste se informovali o všech nejnovějších od společnosti Microsoft, Google a Apple.

Back to top