Microsoft: Windows 8 je připraven na obrazovky displeje podobných sítnici

, Microsoft začal odhalit plány, jak bude jeho operační systém podlaží se měřítkem tak, aby se přizpůsobil různým tabletovým obrazovkám a rozlišením po celé desce, což odhalí, že tam bude Podpora displejů podobných sítnici.

Udržování zveřejněných vývojářů prostřednictvím svého blogu sestavy Windows 8, výrobce softwaru založený na Redmondu poznamenal, že jeho nadcházející operační operační systém bude schopen spravovat různá rozlišení obrazovky. Je to proto, že vytváření nastavení prvků uživatelského rozhraní a hustoty pixelů je takové, že na prvky není aplikováno žádné škálování na 1366 × 768 – velmi minimální požadavek na spuštění aspektu metra systému Windows 8.

Tableta HD, 1920 × 1080 pixelů bude měřítko prvků na 140%, zatímco 180% měřítko bude aplikováno na tablety Quad-XGA při 2560 × 1440. Jednoduše řečeno, rozhraní bude vypadat ostře na jakémkoli rozlišení a na každém displeji bude vidět stejné množství informací – bez ohledu na hustotu pixelů.

V současné době hraje rozlišení v systému Windows významnou roli v tom, kolik informací je vidět. Displeje s nízkým rozlišením mají tendenci zobrazovat méně karet, řádků ikony a sloupce a mnohem méně obecně než displej s vyššími res. Vzhledem k tomu, že minimum 1366 × 768 je nyní na místě, v nejhorším případě bude displej běžící Windows 8 v plném rozsahu nad 720p, což naznačuje, že není potřeba, aby byly určité segmenty nasekány v nákupu, aby se OS přizpůsobil obrazovce.

Uprostřed příspěvku pak Microsoft postupuje k zveřejnění obrázku, který uvádí konvenční velikosti a rozlišení, které se pravděpodobně nacházejí u Windows 8. Zatímco to samo o sobě nezní úplně strnující, 10,1 “a 11,6” velikosti, oba s vysokým rozlišením jsou s vysokým rozlišením s vysokým rozlišením s vysokým rozlišením 2560 × 1440. Tablet sítnice se sídlem v systému Windows 8 by se určitě zdál přitažlivým konceptem a člověk by si myslel-se spoustou více let výzkumu než Google s Androidem, Microsoft bude mít na trhu s tablety poměrně velký problém náročného Apple.

S odborníkem LCD Samsung také nabídl, že připravuje vlastní sítnici v Battle s novým a vylepšeným iPadem, vypadá to, jako by se celý trh přesunul směrem k ostřejšímu a jasnějšímu povrchu, že mnohem nejvyšší rozlišení používá zařízení.

Stojí za to zdůraznit, že 2560 × 1440 na displeji 10,1 “by jen zastínil nový iPad pro hustotu pixelů, při 291 ppi ve srovnání s 264 ppi. Pak bude opět mnohem více konkurence s iPadem než mírně mírně ostřejší displej.

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech aktuálních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Back to top