5 Android aplikací pro proměnu selfies na emodži a také na samolepky

lidé rádi fotografují sebe sama a nemohly být mnohem zřejmé, než je tomu dnes ve věku selfie. Je to od té doby, co nám selfies nabízejí novou metodu, abychom se odhalili na internetový svět, než jen náhodné obrázky s dobrými přáteli i rodinou. Transformace selfie je samozřejmě poháněna chytrými telefony. Až není žádným překvapením, že existuje řada chytrých telefonů, které se zaměřují na oddělení selfie jako na jejich primární prodejní místo. Podobně existuje v obchodě Google Play tak mnoho aplikací zaměřených na milovníky selfie. Další vynikající metodou, jak se odhalit na internetu, jsou samolepky i emodži. Smíchejte selfies i samolepky a také získáte nejlepší metodu, jak se odhalit. Právě zde je 5 aplikací pro Android, aby se selfies proměnily v emodži a nálepky.

1. Klávesnice bobble s nálepkami

[GooglePlay url = ””/]
Bobble je úplně první aplikace v této klasifikaci, se kterou jsem kdy narazil, a také je to první v tomto seznamu. Bobble dělá skvělý úkol určování vaší dohody v selfie, který můžete snadno oříznout. Aplikace ji poté změní na kreslené umění s podobným vypadajícím tělem.

Můžete také oříznout dohodu z fotografie ve vaší galerii. Existuje tak četné možnosti, že mnozí pravděpodobně objeví nálepku, kterou hledáte. Nejlepší na tom je, že má extrémně vlastní dohodu namísto náhodné tváře. Jeden může hledat s komplexním výpisem nebo jen procházet je. Jakýkoli typ existující nálepky lze upravit i uložen. Bobble také usnadňuje sdílení těchto samolepek s vlastní klávesnicí.

2. Kriketa a samolepky na momentkam

[GooglePlay url = ””/]
MomentCam vám umožňuje produkovat vtipné karikatury a emotikony z vašich fotografií.

Funguje to podobně jako Bobble, takže pokud nechcete používat Bobble, jen proto, že se vám nelíbí UI, Momenycam je skvělá alternativa. Nejsem fanoušek Bobbleho UI sám. Možná je to odstín zelené. Jednotlivci Momentam mohou být rovněž ujištěni, že budou mít fascinující možnosti bez ohledu na jejich jazyk, kulturu nebo umístění.

Nenechte si ujít: Přizpůsobte si psaní pomocí klávesnice Facemoji+GIFS

Databáze MomentCam je aktualizována každý den i pro každou příležitost, region, kulturní i popový odkaz. Aplikace vám rovněž umožňuje produkovat animované emotikony s vaší dohodou. Stejně tak má v internetovém sousedství velké dostatečné množství, které můžete být součástí, získat následovníky nebo dodržovat ostatní. Pokud jste dostatečně inovativní.

3. Bitmoji – vaše osobní emoji

[GooglePlay url = ””/]
Bitmoji můžete také využít na počítači. Zde si můžete stáhnout PC verzi aplikace.

Ukázalo se, že Bobble nebyl opravdu první aplikací svého druhu, na kterou jsem narazil. Byl to Bitmoji, ale bylo to tak dlouho zpět, že jsem o tom nikdy neměl na paměti. Zkoušel jsem to teď nutí poznat, že to proběhla dlouhá cesta. Umělecký styl Bitmoji je trochu odlišný od ostatních dvou výše. Zatímco Bobble i MomentCam se opírají mnohem více k udržení vaší dohody s rozpoznatelným, Bitmoji má o něco mnohem komiktivější stránku. Vytvoříte si vlastní animační avatar, který pak lze vložit do řady scénářů i situací.

Také si přečtěte: 5 návrhů Gboard, které byste měli zkontrolovat

Pokud se objevíte v inovativní náladě, můžete dokonce nakonec vyrobit vlastní komiksovou knihu. Nálepky Bitmoji mohou být použity ve Snapchat také spolu s dalšími službami Messenger. Jedinou nevýhodou je, že požadavek na to, abyste se mohli použít s e -mailovým účtem nebo indikací při nákupu k využití aplikace.

4. Zrcadlová emoji klávesnice a výrobce nálepky

[GooglePlay url = ””/]
Další aplikace pro vytvoření vlastních přizpůsobených nálepky. Vyfoťte se s aplikací, v ideálním případě s vaší dohodou s umístěním v oválném tahu. Poté použijte gumu na obrazovce, abyste se zbavili všech artefaktů na pozadí, abyste zajistili, že je to jen váš výraz. Bílý obrys je okamžitě přidán k finálnímu produktu Imoji. Výsledkem jsou obrazová data bez pozadí a bílé hranice, spíše jako nálepka.

5. Emoji klávesnice – rozkošné emotikony, GIF, samolepky

[GooglePlay url = ””/]
Stejně jako ostatní podobné aplikace nabízí trh nálepky také vlastní klávesnici, která usnadňuje sdílení vašich výtvorů. Má také komplexní výběr nálepky i emodži, z nichž si můžete vybrat. Aplikace také umožňuje přidat svůj obchod do jeho sbírky, kterou si můžete vybrat a zveřejnit. Vaše výtvory synchronizují mezi gadgety, pokud se tak rozhodnete. Z tohoto důvodu aplikace potřebuje, že jste u svého účtu Google nebo Facebook uvedli, nebo indikaci.

Přečtěte si dále
Užijte si spoustu nálepky, vypořádejte se s emodži i GIFy s touto aplikací

Back to top