Nainstalujte Lineageos 15.0 založené na Android Oreo na OnePlus 3 a 3T

až do doby, než jsou čísla pro OnePlus 5 venku, OnePlus 3 a OnePlus 3T budou s největší pravděpodobností považovány za nejvýznamnější zařízení OnePlus. Po vlažné reakci na OnePlus 2 a OnePlus X měl dvouletý podnik hodně na koni na OnePlus 3. Nejenže nabídka gadgetu jako blázen, ale také extrémně nejlepší smartphone pod 400 $ označit. Čínský OEM již zaručil aktualizaci jak 3, tak 3T na Android 8.0 Oreo nakonec. Když však máte OnePlus, nevyžadujete si počkat na oficiální aktualizaci, která se někdy objeví. Možná by nemělo mnoho překvapit, že se pro OnePlus 3 i 3T objevil neoficiální vývoj lineageos 15.0.

Neoficiální vývoj Akhilnarangu je v rané fázi vývoje alfa, proto očekávejte velké množství chyb. Fotoaparát ještě nefunguje, ani Bluetooth nebo nic na ní závislé. Posuvník výstrahy a také gesta nefungují, ale designér očekává, že je opraví dříve než jiné problémy. V každém typu případu, pokud jste FlashAholic a také si musíte vyzkoušet nejnovější i největší verzi Androidu, můžete tak učinit na svém OnePlus 3/3T.

Varování: ROM je v rané fázi Alpha, jak již bylo zmíněno, abyste pochopili, do čeho se dostáváte. Rovněž mohou být přítomny další hlavní nebo drobné chyby, které zde nebyly zmíněny. Než budete pokračovat a nastavíte ROM, musíte být připraveni nabídnout problémy. Navíc instalace vlastních ROM se může ukázat jako spíše nebezpečí a můžete skončit s nepoužitelným zařízením. Ani návrhář ROM ani DroidViews nepřebírá žádný typ povinnosti za cokoli, co se na vašem zařízení vyskytuje. Pokračujte ve své vlastní odpovědnosti.

Screenshoty

Požadavky

OnePlus 3 nebo 3T s odemčený bootloader.

Na zařízení musí být nainstalováno vlastní hojení, jako je TWRP.

Ujistěte se, že váš gadget zbývá alespoň 50% baterie, aby se zabránilo jakémukoli typu náhodného vypnutí.

Stahování

ROM-lineage-15.0-20170906-neoficiální-oneplus3.zip

Gapps – nano, mikro, pico, základna

Jak nastavit linie na bázi Android Oreo 15.0 na OnePlus 3 a 3T

Stáhněte si data ROM i GAPPS a přeneste je do zařízení OnePlus.

Vypněte telefon.

Po vypnutí, stisknutím a také držte tlačítko napájení a také tlačítko hlasitosti. Pokračujte v držení dvou tlačítek kolem loga OnePlus Sprinkle Screen Boot, dokud se vaše gadget nevede do režimu hojení.

Jakmile je v režimu hojení, zvolte výběr zálohování z primární nabídky TWRP a poté vyberte oddíly, které chcete zálohovat. Navrhuje se, abyste vytvořili celkovou zálohování Nandroid vaší současné ROM, včetně všech oddílů. Tímto způsobem můžete vždy přivést zpět svůj gadget k jeho stávajícímu určení po vyzkoušení nové ROM.

Proces zálohování může chvíli trvat v závislosti na oddílech, které jste si vybrali, ale po dokončení, vraťte se do primární nabídky.

Nyní přejděte na vymazání> Advanced Breat a také vyberte systém, data, mezipaměť a mezipaměť Dalvik. Přejeďte na dno a otřete tyto oddíly. Mějte na paměti, že si nevyberete úložiště interiéru, pokud jej nechcete vymazat.

Vyberte Nastavit z primární nabídky a poté vyhledejte a vyberte data ZIP DATA (lineage-15.0-20170906-neoficiální-oneplus3.zip).

Klepněte na tlačítko Přidat další tlačítko ZIPS a tentokrát vyberte data GAPPS, která jste si stáhli.

Přejeďte na dno, abyste zahájili proces blikání.

Po dokončení blikání si všimnete, že se na dně objeví tlačítko restartu. klepněte na to.

Pravděpodobně to již rozumíte, pokud jste tady, ale první boot může chvíli trvat. Přemýšlení o tom je jen alfa sestavení, úplně první bota se nemusí vyskytnout ani pro vás, stejně jako byste měli být na tuto možnost připraveni. Počkejte však nejméně deset minut, stejně jako pokud se stále nezavede, restartujte svůj gadget do režimu hojení, jako jste tomu bylo dříve. Při zotavení zvolte Zpět a poté vyberte zálohu. Po dokončení procesu přejeďte přejeďte dole a přiveďte zpět a poté klepněte na systém restartování.

Přečtěte si dále
Co je init.d? přesně to, jak povolit INIT.D podporu na Android

Back to top