Pozor: Neklikněte na tento škodlivý odkaz WhatsApp Message, který se šíří kolem, tady je důvod, proč

se v současné době odesílá po webu a sociální síť s jediným cílem sdílení mezi jednotlivci WhatsApp na Technikuje je do instalace adwaru na jejich počítače.

WhatsApp je jedním z nejvýznamnějších nástrojů pro zasílání zpráv mezi platformami na světě, stejně jako takové, stejně jako takové, které využívají globálně miliony jednotlivců napříč Androidem, iOS, Windows a web. Síla i bezproblémová povaha aplikace znamená, že jednotlivci ji neustále využívají k přenosu všech druhů dat každodenní. Tvůrci adwaru v obavách se spoléhají na toto propuštění dat a šíří škodlivé odkaz, který dává sliby instalace jedinečné verze platformy.

Stejně jako mnoho pokročilých podvodů této povahy, poskytnutý odkaz; „Шшатарр.com“ vypadá naprosto legitimní při prvním pohledu i předtím, než se za to, co se skutečně děje, platí jakýkoli typ skutečného zájmu. S tímto konkrétním odkazem tvůrci využili znaky z Cyrillic Alphabet, aby odkaz vypadal, jako by šel na WhatsApp.com, když je to ve skutečnosti škodlivý web navržený pro techniku ​​jednotlivce do instalace verze WhatsApp nabízené v různých barvách .

Kromě spoléhání se na WhatsApp jako techniku ​​šíření není podvod tak extrémně pokročilý, jak by měl být. Když je odkaz vybrán, jednotlivci jsou okamžitě požádáni o sdílení svých účtů sociálních sítí jako techniku ​​ověření. Proces pak zahrnuje instalaci rozšíření Google Chrome, kde se věci skutečně začínají jít z kopce.

Jakmile jednotlivec spadne do návnady a dostane se do této fáze, pak již má na svém stroji nainstalován škodlivý adware. Skutečnou technikou právě zde je postupovat opatrně a také si být vědom vybraných odkazů a také tam, kam vás vedou.

V žádném případě to není nejpokročilejší pokus přimět jednotlivce, aby na jejich počítačích vytvořili riskantní softwarovou aplikaci. Za předpokladu, že se zaměřuje na uživatele WhatsApp a také to, že jsou tolik celosvětových jednotlivců, kteří jsou ochotni komunikovat a také posílat data každý den prostřednictvím platformy, má velkou možnost být k dispozici a opravdu oklamat Spravedlivé množství lidí, aby šli s procesem instalace. Nezapomeňte, abyste zůstali ostražití, pokud dostanete něco z této povahy.

(Zdroj: Reddit)

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

Stáhněte si IFILE IPA na iOS 10 [bez nutnosti útěku z vězení]

Nejlepší kodi 17 Krypton Skins / Themes [2017 edition]

Stáhněte si iOS 10.3.2 Final Version IPSW odkazy pro iPhone i iPad

Stahování: iOS 10.3.3 Beta 1, MacOS 10.12.6, TVOS 10.2.2, WatchOS 3.2.3 Out

Opravte problém s černou obrazovkou Kodi na 17/17,1 Krypton, tady je jak

Útěk z vězení iOS 10.3.2 / 10.3.1 / 10.3 / 10.2.1 pro iPhone i iPad [nejnovější aktualizace stavu]

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech nejnovějších od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.

Back to top