2 plně doporučené hudební přehrávače, které musí každý milovník hudby vyzkoušet

přehrávání hudby, je jedním z nejběžnějších úkolů na jakémkoli zařízení Android. Všichni musíte na svých chytrých telefonech hrát své velmi milované písně. Je to něco, co nemůžete popřít. Každý miluje hudbu a každý má jiný názor týkající se hudebního přehrávače, který používají. Zatímco mnoho z nás si zvykne na hudební přehrávač, který jsme používali po dlouhou dobu, někteří lidé neustále mění svůj hudební přehrávač v nákupu, aby vyzkoušeli alternativy nebo našli ten, který jim bude vyhovovat nejlépe. Vzhledem k tomu, že obchod Google Play je plný úžasného hudebního přehrávače třetích stran, úkolem najít nejlepší aplikaci je problematické.

V tomto článku s vámi sdílím dva dobré hudební přehrávače, které by vás mohly považovat za prospěšné a úžasné.

Pulsar Music Player

Hudební přehrávač Pulsar je jednoduchý, lehký a sofistikovaný hudební přehrávač s téměř všemi funkcemi, které byste mohli chtít nebo používat v hudebním přehrávači. S barevnými kombinacemi a úhlednými animacemi následuje pokyn materiálu dobře zavedený společností Google dokonale. Dodává se se třemi vestavěnými tématy a mnohem více témat lze odemknout upgradem na verzi Pro. Stáhne obálku pro písně, pokud chybí, automaticky. Bezplatná verze obsahuje funkce, jako je přehrávání bez gap, prohlížení složek a inteligentní seznam skladeb. Pokud se rozhodnete pro verzi Pro, získáte 5-pásmové ovládací prvky ekvalizéru, 9 přednastavených předvoleb ekvalizéru, basový posilovač a mnoho dalšího.

Pokud se snažíte najít pokrok, pak to nenajdete v hudebním přehrávači Pulsar. Tento hudební přehrávač však rozhodně představuje to, co je již k dispozici uživatelsky přívětivým a elegantním způsobem. Vyzkoušejte to jednou, pokud máte rádi elegantní, minimalistické a prospěšné aplikace.

[GooglePlay url = ””/]
Jen hudební přehrávač

Just Music Player je trochu jiný než hudební přehrávač Pulsar s ohledem na to, že podporuje jak offline hudbu, tak i online streamování hudby. Pro offline hudbu detekuje písně dostupné ve vaší interní nebo externí paměti a používá funkce podobné funkcím Pulsar. Pro online streamování používá funkce, jako je výběr žánru (Rock, Metal, EDM atd.) A nejlepší grafy. Všechny písně dostupné pro streamování jsou vysoce kvalitní. Pokud se vám tato aplikace začne líbit, možná budete chtít zvážit zaplacení několika babek za odstranění reklam s ohledem na to, že tyto reklamy někdy zakrývají celou obrazovku, která vás může trochu dráždit.

[GooglePlay url = ””/]
Použili jste tyto hudební přehrávače? Jaký je váš velmi milovaný hudební přehrávač pro Android? Řekněte nám v sekci komentářů níže!

Back to top