Nainstalujte oficiální aktualizaci Marshmallow na Galaxy Note 5 (N920C)

Poznámka 5 konečně začala dostávat aktualizaci pro Android Marshmallow pro nejméně málo modelů. Model N920C zakoupený z Kambodže se zdá být prvním v řadě, který obdržel aktualizaci pro poznámku 5. Postupujte podle níže uvedených kroků a aktualizujte vaši poznámku 5 na Android Marshmallow, pokud jste ji neobdrželi přes vzduch (OTA) a vy jsou netrpěliví to vyzkoušet. Než začnete s postupem pro aktualizaci zařízení, začněme tím, co je nového v aktualizaci Marshmallow pro poznámku 5.

Co je nového v Android Marshmallow aktualizace TouchWiz

Android 6.0 přináší verzi 4.0 internetového prohlížeče společnosti Samsung. Tato novější verze prohlížeče podporuje pluginy blokování reklam, které byly spuštěny dříve. Samsung Internet 4.0 také podporuje procházení přes Gear VR. Další hlavní novou funkcí je Cross App. S Cross App budete moci provozovat „některé aplikace z jiných aplikací“.

Jak uvádí příklad společnosti Samsung, může to zahrnovat vypálení galerie nebo videokamery nebo otevření odkazu přes prohlížeč v aplikaci v aplikaci pro zasílání zpráv. Pro tento posledně jmenované aplikace umožní uživatelům přivádět prohlížeč v aplikaci, zatímco se stránka načítá, takže mohou pokračovat v odesílání zpráv, zatímco se obsah webu načítá na pozadí. Cross App není úplně nová-aplikace třetích stran to již dělají docela dobře (například WhatsApp) a Samsung jednoduše implementuje funkčnost křížové aplikace ve svých vlastních aplikacích.

Dalšími novými funkcemi jsou funkce úspory energie Doze, lepší ovládání oprávnění k aplikacím a schopnost upravit rychlost zvuku při přehrávání videa.

Věci, které budete potřebovat

Poznámka 5 (N920C) zakoupená z Kambodže

PC

Řidiči USB

Firmware: odkaz

Odin v3.10.7: odkaz

Kroky, které je třeba následovat

Vytvořte Sue, máte poznámku 5 (N920C) zakoupenou pouze z Kambodže. Aktualizace pro ostatní modely a regiony nejsou nyní k dispozici. Jakmile budou k dispozici, přidáme odkazy pro jiné modely.

Stáhněte si firmware z výše uvedeného odkazu. Ke stažení firmwaru se budete muset zaregistrovat na SAMMOBILE. Po registraci si budete moci stáhnout firmware.

Extrakt (UNZIP) Soubor firmwaru na počítači.

Stáhněte si a nainstalujte šoffeury USB do svého počítače, pokud je již nemáte.

Stáhněte si Odin v3.10.7 z výše uvedeného odkazu.

Extrahujte soubor Odin Zip.

Otevřete Odin v3.10.7.

Po vypnutí telefonu restartujte telefon v režimu stahování stisknutím a držením domácího + tlačítka pro výlisku + hlasování po dobu několika sekund.

Připojte telefon k počítači, jakmile se zavede do režimu stahování a počkejte, až získáte modré značky v Odinu.

Přidejte soubor firmwaru do AP / PDA.

Ujistěte se, že opětovné rozdělení není na kartě ODIN zaškrtnuto.

Klikněte na tlačítko Start, posaďte se a počkejte několik minut.

Reboot a užívejte si!

Užijte si nejnovější verzi Android na vaší Galaxy Note 5. Dejte nám vědět, pokud máte nějaké pochybnosti v sekci komentářů níže, potěšením vám pomůžeme. Také nám dejte vědět, zda se vám nová aktualizace vašeho zařízení líbí. Zůstaňte naladěni, pokud máte jiný model poznámky 5, aktualizace by měla být pro všechny modely vydána velmi brzy.

Back to top