Stahování: iOS 11 Beta 10 pro vydané návrháře

Nyní si můžete stáhnout iOS 11 Beta 10 IPSW a aktualizaci OTA s okamžitým efektem. Právě zde jsou podrobnosti o dnešním vydání.

Apple oficiálně pokračoval v rozvoji svých hlavních platforem tím, že nabídl desáté značkové semeno výše uvedené platformy.

Pokud jde o iOS 11, Apple nejen provedl fantastický úkol přidávat nové funkce do iOS 11, ale také menší zdokonalení a vylepšení, díky nimž je toto nutné vydání pro iPhone i pro uživatele iPadu. Toto desáté semeno před vydáním pokračuje v tom, že povýšení a také vidění, ještě více, opravy, záplaty a vylepšení uvedená na místě, aby se iOS 11 připravila na veřejné vydání. Majitelé 64bitových gadgetů se mohou dívat dopředu na nové funkce, jako je anotace, a také na výběr značek nabízených na snímcích obrazovky, v aplikaci Notes, stejně jako na iOS. Siri je také mnohem chytřejší než dříve, stejně jako Apple Music má pokročilé sociální rysy, které vám umožní propojit se s ostatními jednotlivci a také vidět jejich činnost. Kromě všech nedokumentovaných menších zdokonalení je samozřejmě mnohem víc.

Chcete -li stáhnout iOS 11 Beta 10, máte dvě možnosti: Jedním z nich je buď získat ji prostřednictvím aktualizace OTA instalací konfiguračního profilu z Apple pro Beta, nebo jako nastavení IPSW – obě jsou nabízeny ke stažení z portálu Apple Designer Program Portal na vývojáři.apple.com.

Začátkem tohoto týdne Apple vydal Beta 9 TVOS 11 pro Apple TV.

Když se týká TVOS 11, díky tomuto novému vydání společnosti Apple je pro designéry mnohem jednodušší produkovat bohaté a poutavé aplikace díky zavedení podpory aplikace na pozadí a novým funkcím oznámení. Apple také přidal v novém automatickém dni i ve večerním režimu, který přepíná uživatelské rozhraní samotného OS závislého na tom, co se používá Apple TV.

Beta 10 iOS 11 je nabízena pro okamžité stahování na všech kompatibilních gadgetech buď jako aktualizace OTA nebo jako přímé instalace z vývojáře.apple.com.

Aktualizace x1: Zde se změnilo v iOS 11 Beta 10.

Aktualizace x2: iOS 11 public beta 9 pro testery je nyní také nabízeno ke stažení.

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

Stáhněte si Kodi 17.5 Nightly APK, IPA pro Android, iOS, Windows, Mac i další

Příspěvek na Instagramu Stories Old Pictures nebo Videos jednoduchá metoda na iPhone / Android, tady je jak

Stáhněte si iOS 11 beta 10 a nastavte na iPhone 7, 7 Plus, 6s, 6, SE, 5S, iPad, iPod [tutoriál]

Útěk z vězení iOS 10.3.3/ 10.3.2/ 10.3.1/ 10.3 pro iPhone i iPad [nejnovější aktualizace stavu]

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.

Back to top