Nejlepší vlastní ROMs pro Galaxy S3 GT-I9305 LTE

Varianta LTE Galaxy S3 je GT-I9305, pro kterou jsme zakryli průvodce, který vám vysvětluje, jak přesně zakořenit, a také nastavit TWRP na něm . Gadget byl propuštěn na veřejnost a byl také nabízen v září 2012. Splňuje extrémně přesně stejný hardware a konfiguraci softwarové aplikace konfigurace GSM Galaxy S3 GT-I9300, jediný rozdíl je v tom, že nabízí 4G síť. LTE 800/1800/2600 BAND. Už jsme to udělali pro mnoho dalších gadgetů Samsung, stejně jako dnes leží na řadě, když zmíníme ty nejlepší vlastní ROM pro Galaxy S3 GT-I9305 LTE.

Nejlepší vlastní ROM pro Galaxy S3 GT-I9305

Vlastní ROM nainstalovaný ve vašem gadgetu způsobuje, že jste schopni hodně věcí, které slouží jedinečným funkcím, které OEM nenabízí. Vzhledem k tomu, že pro toto extrémně zařízení je nabízeno mírový dlouhý seznam ROM, chtěli bychom pro nové uživatele trochu jednoduchost. Jak přesně bychom to udělali? Uvádíme některé extrémně specifické ROM, které jsou mezi uživateli prominentní, přičemž v úvahu různé prvky, jako je stabilita, funkce, výkon a výdrž baterie. Před pokračováním nezapomeňte zakořenit a také nastavit vlastní uzdravení na galaxie S3 GT-I9305, stačí kliknout na odkaz níže.

Jak kořenit a také nastavit twrp na Galaxy S3 GT-I9305 LTE

1. AOSB ROM pro Galaxy S3 GT-I9305

Vývojář: Jing95916

O ROM:
AOSB je rostoucí ROM na bázi Hvězdy CyanogenMod, který získává popularitu ve významném rozpětí. Znamená to Android Open Source Bam. AOSB je prohlášen za založené na nejlepším stálém zdroji, asb je obslužnou tun funkcí (všimněte si, když určíme „tuny“) vlastní i téměř všech ROM jako CM, AOKP, PA atd. to. Pa’s Halo, Activedisplay, Xposed Bulletin, Advance Klávesové mody, hluk a grafické doplňky jsou některé další přírůstky, které si zaslouží část této ROM. Jedná se o týmovou práci vedenou Codexc jako tvůrcem i hlavním vývojářem a řadou dalších členů v jeho podpoře.

Verze ROM zakoupená do Galaxy S3 GT-I9305 je založena na Kitkat 4.4.2. Jednotlivci již připnuli tuto ROM jako boombox funkcí. Dalším prvkem, který zastíní tuto ROM, je poskytnutá podpora uživatele, vývojáři/členové navzdory tomu, že mají těsnou rutinu, jsou svým uživatelům vždy nabízeni.

Navštivte webovou stránku AOSB pro více informací o ROM, nejnovějších změnách a novinách. Stejně tak viz vlákno XDA.

Jak nainstalovat

Stáhněte si a zkopírujte nejnovější probam vyvinout do úložiště vašeho zařízení

Aktualizujte své uzdravení na nejnovější dostupnou verzi

Spuštění do režimu hojení (vypnutí, stiskněte hlasitost Up + House + Power Secrets Celkem)

Nandroid záložní váš současný rom

Proveďte úplné vymazání včetně oddílu systému

Vyberte navrhované jádro pro první instalaci

Nainstalujte zip probom rom

Restartujte svůj gadget (úplně první bota může trvat až 2 minuty)

Po první zavedení se doporučuje restartovat

2. Pac-Man ROM pro Galaxy S3 GT-I9305
Vývojář: Jing95916

O ROM:
Pac-Man ROM zahájil svou cestu ve věku zmrzliny sendviče 4.0.4, od té doby překročil mnoho úspěšných milníků, pokud jde o všechny prvky a nakonec se dotkl jeho nohy na Kitkat 4.4. Název této ROM pocházel zcela z toho, co tato ROM poskytuje, celková stabilní směs tří nejvýznamnějších vlastních ROM, které jsou Paranoidandroid, AOKP, jakož i Cyanogenmod. PA koláč, romcontrol AOKP a stabilita CM a funkce, které byste měli v této ROM očekávat.

Návrhář ROM Jing95916 vynaložil určité vážné úsilí, aby tuto ROM přivedl do fáze stability pro své uživatele a poskytoval vývoj v noci, aby zajistil, že se nikdy necítíte mimo aktualizace. Jednotlivci již věnovali určité skutečné ocenění na vlákno, kteří připisují této ROM, aby byl pro každodenní použití stabilní. Lidé, kteří chtějí všechny tři legendární ROM na svém gadgetu najednou, musí tuto ROM zřídit.

Navštivte webovou stránku Pac-Man pro více informací o této ROM, nejnovějších změnách a novinách. Stejně tak viz vlákno XDA.

Jak nainstalovat

Stáhněte si ROM i Gapps

Restartujte do obnovy (vypnutí, stiskněte hlasitost + dům + tajemství napájení)

Otřete data/tovární resetování

Otřete oddíl systému

Flash ROM i tehdy Gapps

Restartujte telefon

3. Omnirom pro Galaxy S3 GT-I9305

Vývojář: McAmpbellsmith

O ROM:
Omniromová práce byla odhalena během Android BBQ 2013 legendárním řetězcem. Od té doby byla první série podporovaných gadgetů linka Nexus a později byla přidána řada gadgetů, která se nyní ukázala jako přesný počet 57 gadgetů z různých OEM. ROM se prohlásila, že ještě není ještě jedna vlastní ROM s funkcemi, ať už je to jedinečné. Práce, která byla poté zahájena jediným členem, má nyní rozmanité pole, kde každá osoba souvisí, ať je to jednotlivcenull

Back to top