4,7palcový iPhone 6 Sapphire Glass vložený se svými kroky v Scratch Test [Video]

S nadcházejícím iPhone 6 se Apple v řadě klíčových oblastí zlomí od zvyku. Zejména na obrazovce uvidí nejvyšší zvýšení velikosti od původního telefonu v roce 2007, zatímco obecný styl čerpá velkou část své motivace z iPod Touch a iPad Air / IPad Mini. Ještě jeden útržek, který jsme v posledních několika týdnech neustále slyšeli, je to, že přední panel bude složen ze safírového skla, na rozdíl od gorilského skla od Corninga, které Apple už dávno využil. V souladu s únikovým videem včera předvádí schopnost panelu na oheň, dnes se objevil další klip a nabídl pohled přesně na to, jak se přední skořápka může vyrovnat s škrábancemi.

Ačkoli některé stresové testy, jako je test snížení, nám opravdu neřeknou vynikající nabídku ohledně výkonu nebo pravděpodobnosti poškození v reálném světě, test na klíč a nůž nabízí relativně solidní koncept trvanlivosti panelu obrazovky. Koneckonců, i když bychom se možná nechtěli chtít pokračovat a sekat gadget s ostrým nástrojem, jak vystupuje v klipu níže, může váš smartphone neúmyslně setkat se všemi typy ostrých objektů, včetně tajemství a také tajemství a také Další krmivo, když se vrhne.

Sapphire Glass je v současné době využíváno jako nejvzdálenější prvek fotoaparátu iPhone, stejně jako nejenže je velmi robustní, protože s těmito četnými testy stále vidíme, je to však také velmi jasné, takže je vhodným kandidátem nahradit Gorilla Sklenka.

Kromě předního panelu Sapphire Glass se očekává, že se iPhone 6 zobrazí ve dvou různých konfiguracích velikosti, přičemž 4,7palcový design se uvádí, že bude spojen s ještě větší variantou 5,5 palce. Nejprve bylo navrženo, že menší verze bude i nadále sbalit gorilské sklo, s inauguračním gadgetem „Phablet“ společnosti Apple nabízející řadu výhod včetně Sapphire Glass. S tímto únikem 4,7palcového panelu, který se dostal k našemu zájmu s mnoha zdroji, by se zdálo, že Apple nebude používat safírové sklo jako diferenciator.

Níže si můžete prohlédnout video Brownlee, které staví úniku obrazovky s jeho tempo. Jak si všimnete, drží to velmi dobře se poškrábáním i ohýbáním, stejně jako i když si vyhrazujeme úsudek, dokud nebudeme jistě porozumět Co jsme dosud viděli.

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

IPhone 6 specifikace, funkce, datum vydání

IPhone 6 zaoblená skleněná obrazovka se objevila, dejte se stresovým testem

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech nejnovějších od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.

Back to top