Apple vysílá novou „hollywoodskou“ iPad TV Commercial během Oscars [Video]

85. ceremoniál cen Akademie může být hlavně o glitze a kouzlu Hollywood vzhledu.

Pokud jde o diváka a potenciální zapojení spotřebitelů, ceny Academy jsou pravděpodobně trpaslíky pouze trpaslíky, díky čemuž je příležitost pro společnost se sídlem v Cupertinu, aby předváděla iPad a iPad mini hardware, jakož i výkonné aplikace, které vyrábějí produkt vyniknout z konkurence. V souladu s duchem akce, nová reklama vydaná dnes nejen předvádí řadu dostupných hardware iPad, ale také se zaměřuje na aplikace třetích stran s filmem a tématem filmu.

Nová reklama nese „S více než 300 000 aplikacemi, iPad je na všem, co jste“, a zdůrazňuje skutečnost, že iPad a iPad Mini mají obrovskou řadu vyhrazených vylepšení dostupných v obchodě App Store. Jak byste mohli očekávat, reklama sleduje typický minimalistický přístup Apple, na který jsme si v posledních několika letech zvykli, přičemž zvláštní pozornost byla věnována aplikacím jako IMovie a iTunes, které by oslovily kreativní typ filmu.

Prémiové produkty společnosti Apple byly mezi těmi v tvůrčím světě vždy silné. Produkty společnosti MAC se historicky osvědčily jako velmi populární u osob, které se podílejí na tvorbě a editaci hudby a filmů, což je další důvod, proč Apple vždy tak ráda propaguje své výrobky během velkých akcí, jako jsou Academy Awards. „Magical“, „ohromující“ a „ohromné“ jsou jen několik bzučivých slov používaných během reklamy k popisu toho, co iPad nabízí.

Nová reklama se může odvolat na ty, kteří jsou v tvůrčím průmyslu, ale není to poprvé, kdy se Apple během Oscarů objevil. První společnost IPad se sídlem v Oscaru byla v roce 2010 skvěle vysílána a od té doby se objevuje. Zdá se, že ceny akademie a Apple jdou velmi pěkně spolu.

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech nejnovějších od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Back to top