5 Hot Tech Products pro rok 2020

Ačkoli to určitě slibuje, že se stane jen působivější, zdá se, že inovace určitě mají chvilku. Od mladých i jejich podobných tabletů a také těch, kteří po celou dobu surfují na webu, vůči vlivům, kteří mají vždy každý technologický produkt, než ostatní pochopí, že je to „věc“, stejně jako vaše typické Joe Tech-Heads, inovace není inovace, není inovace brzy brzy. Jediným problémem je, že technologické produkty jsou neustále upgradovány a transformovány, natolik, že zajistí, že to, co máte v tašce, bude pravděpodobně považováno za „uncool“, než budete moci uvést „verzi 2.0“. Vždy je nejlepší zůstat na vrcholu nebo dokonce před trendy, takže se podívejte, pokud hledáte pět horkých technologických produktů pro rok 2020. Ať už se jedná o dárky pro milovníka techniky ve vašem životě nebo pro vás, sami, sami , a dobře, vy, tyto produkty jste horké, horké, horké.

Zveřejnění: Jsme přidružená společnost s Aliexpress. Měli byste předpokládat, že bychom mohli udělat trochu poplatku, pokud provedete jakýkoli typ kvalifikovaného nákupu z odkazů na této stránce.

U nabídek, které jsou stejně horké, zkontrolujte tento fantastický zdroj.

Zomething, který vám pomůže Zoundly

Jste neustále v procházení dokonalých Zzzzzzzzs? Cítíme vaši bolest. Ve skutečnosti, pokud trávíte hodně času online, pravděpodobně jste slyšeli, jak se vaše vrstevníky vrhají na počítání ovcí a obávaného „ukázaly jsem stejně jako práce nahý“. Není pochyb o tom, že bylo vynaloženo velké množství času i úsilí do hledání dokonalého nočního spánku, zejména přemýšlení o mnoha výhodách zdraví a wellness, které mají velký odpočinek. Stejně jako většina věcí, existují inovační produkty, na které se můžeme obrátit, abychom zvýšili náš spánek, včetně aplikací spánku (jo, je tu aplikace!), Náramky, které hodnotí vaše vzory spánku, chladicí polštáře, stejně jako klidné se zdá. Z stroje na hluk. Existují dokonce i brýle blokátoru modrého světla. Řada studií ukázala, že modré světlo během večerních hodin přerušuje přirozený spánkový cyklus mozku a produkci serotoninu přátelského spánku. Takže buď položte ten mobilní telefon/tablet v noci, nebo zachytit pár těchto brýlí. Citujte Adieu na tašky, které se vydaly domů pod očima.

Ponořit se do dronů

Drony byly v médiích tunu posledních několika let, protože nikdo spíše nechápal, jaká budoucnost byla pro tyto špičkové pilotní letadlo nebo rakety. V současných válkách se hovořilo o jejich roli, zda budou naše balíčky poskytovány prostřednictvím této techniky dopravy, jakož i jejich budoucnosti ve sportovním světě. Pokud hledáte na prodej drona, prohlédněte si hodnotící stránky, abyste se ujistili, že pro své potřeby získáváte to nejlepší. Tito skončili jako extrémně prominentní dárek pro mládež i pro dospělé. A stejně jako většina věcí, vysoce kvalitní i „zvony i píšťalky“ mají tendenci zvyšovat, čím více utratíte, existuje spousta dronů, které vám poskytnou neuvěřitelné letecké výhledy bez velkého spodního řádku.

Je tu ozvěna?

Pokud je vaší největší fantazií mít vlastního osobního asistenta, aby byl ve vašem Beckovi, a také zavolal, bude se vám líbit Amazon Echo nebo Google Home. Hektické maminky (což je v podstatě všechny z nich) to ocení nejvíce, stejně jako Den matek hned za rohem, přidání do vašeho seznamu dárků bude jistě vítězství. Stručně řečeno, tyto extrémně prominentní otázky týkající se technických produktů, přehrávání hudby, spravují propojené spotřebiče, nastavené časovače a další. Je to v podstatě organizace v rozkošné bitové kontejneru. Co víc potřebuje někdo?

Xbox 2: Job Scorpio

Tenhle právě teď není ani venku, ale pokud jste jedním z těch lidí, kteří chtějí věci získat, jakmile jsou k dispozici, označte si kalendáře na sváteční sezónu v letošním roce. Bude to sen hráče, protože to bude mít VR i 4K herní kompatibilitu spolu s schopností nahrávat a také streamovat hraní záběry ve 4K, aniž by si musela kupovat nákladnou vnější catch kartu. Abych to shrnul v Gamer Speak, Xbox 2: Job Scorpio bude epický.

Fitness gadgety

Obáváte se o vaše zdraví? Kdo není? Někteří předpokládají, že technologické produkty, stejně jako zdraví, jsou kontraintuitivní, protože mnozí věří, že inovace znamená, že všichni sedí uvnitř našich her nebo tabletů. Právě teď však existuje spousta super úžasných fyzických fitness gadgetů. Od bezdrátových sluchátka srdeční frekvence a také moudrých kol polty po sportovní sledovače Zepp (připojte to k vašemu sportovnímu vybavení!) A také sledovače fyzické zdatnosti, které se synchronizují s vašimi sluchátky, aby poskytovaly hudbu, statistiky a další, svět je váš svět Fyzická zdatnost gadgetů ústřice.

Potvrzovací kód: GDHXVNVC172498386

Back to top