5 nejlepších fotografií z fotografií Google

Google Photos je skvělá aplikace pro ukládání obrázků a jejich správu online a zařízení Android. Pokud používáte tuto aplikaci, musíte vědět o těchto 5 nápadech a trikech Google Fotografie.

Pokud jste pravidelným čtenářem DroidViews a přečetli jste si některé z mých článků souvisejících s cloudovými službami, musíte vědět, že jsem nedávno začal používat mnohem více a mnohem více cloudových služeb místo počítání s ukládáním zařízení.

Jedna služba, kterou používám, jsou fotografie Google. Před několika měsíci, na letošním Google I/O, Google spustil svou fotografickou službu.

Jakmile jsem na to dostal ruce, začal jsem vyřadit všechny své fotografie a nemohl jsem být šťastnější. Ačkoli myšlenka zálohování fotografií v cloudu není nic nového, jeho provedení bylo tak nejlepší, že se okamžitě stala mou službou pro takové účely.

Zde je několik nápadů a triků Google, o kterých musí každý uživatel vědět. Mým cílem pro psaní tohoto příspěvku je vzdělávat stávající uživatele o některých úžasných funkcích, které mají fotografie Google, a povzbudit ty, kteří tuto úžasnou službu nepoužívají.

Předpoklad: Nejprve se ujistěte, že provozujete aktuální verzi fotografií Google. Budeme předpokládat, že máte aplikaci nastavenou a spuštěnou.

1. Inteligentní výběr

Budu zde upřímný a řeknu, že je to jedna z mých oblíbených funkcí fotografií Google. Inteligentní výběr je způsob, jak vybírat fotografie ve velkém. Obecně, abychom vybrali fotografie hromadně, klepneme a držíme každou fotografii jeden po druhém. Co když musíte vybrat 1574 fotografií? Klepnutím na každého z nich bude problematické.

Nenechte si ujít: 7 Secret Gmail pro Android Ideas and Tricks

Inteligentní výběr usnadňuje výběr objemových fotografií. Chcete -li vybrat spoustu fotografií najednou, klepněte a podržte jednu fotografii a poté prstem přejeďte dolů. Uvidíte, že všechny fotografie kolem prstu budou vybrány automaticky, i když jste na všechny fotografie nevložili prst.

Základní trik, jako je tento, se ukáže jako velmi užitečný, když máte mnohem více než tisíc fotografií, které si můžete vybrat.

2. Inteligentní vyhledávání

Další skvělou funkcí fotografií Google je Smart Search. Neuvěřitelně úžasná funkce vyhledávání společnosti Google umožňuje vyhledávat vaše fotografie pomocí klíčových slov. Pokud jste nahráli spoustu fotografií na fotografiích Google, může být obtížné najít fotografii, kterou hledáte. Ale pokud si na tuto fotografii něco pamatujete, můžete ji snadno najít pomocí funkce vyhledávání. Například – vyhledejte „brýle“ a vyvolá to všechny obrázky, které v něm mají brýle. Hledejte „vodopád“ a přinese to obrázky, které v nich mají vodopád.

Doslova jsem byl odfouknut s množstvím přesnosti, kterou funkce vyhledávání ukázala, když jsem ji poprvé použil.

3. Sdílejte pomocí odkazu

Je zřejmé, že pokud pořídíte spoustu fotografií, musíte je s někým sdílet. Fotografie Google usnadňují sdílení s funkcí „Sdílet pomocí odkazu“.

Zde je návod, jak tuto funkci používat:

Nejprve vyberte fotografie, které chcete sdílet

Klepněte na ikonu sdílení, která je na horní části obrazovky

Po jeho klepnutí uvidíte, že nabídka sdílení sklouzne z dolní části

Klepněte na „Získat odkaz“

Nyní Google vytvoří sdílený odkaz pro všechny vybrané fotografie

Zašlete odkaz těm, s nimiž chcete sdílet fotografie

4. Použijte jej jako editor obrázků

Fotografie Google lze také použít jako editor obrázků. Chcete -li upravit obrázek, otevřete jej a otevřete jej a poté klepněte na ikonu tužky, která je na spodní straně obrazovky. Nyní uvidíte možnosti jako světlo, barva, pop, viněta a auto. Použijte je k úpravě vašeho obrázku.

Ačkoli se nejedná o plnohodnotný editor obrázků, je to docela dobré pro základní úpravy. Obzvláště se mi líbí automobilová funkce v něm. Klepnutím na automobily vytvoří automaticky přednastavenou nastavení se světlem, barvou, pop a viněta, takže nemusíte dělat tvrdou práci.

5. Zkontrolujte odpadky

V případě, že jste odstranili fotografii, kterou jste nechtěli nebo chcete zpět, kterou jste smazali záměrně, budete rádi, že fotografie Google ponechávají smazané obrázky v koši po neuvěřitelné časové období 60 dnů.

Složkou na odpadky máte přístup na postranní panel dotykem nabídky Hamburger na hlavní obrazovce.

Víte o dalších užitečných nápadech a tricích Google? Dejte nám vědět v sekci komentářů níže.

Přečtěte si další: Prozkoumejte mobilní fotografii pomocí Google AppSperiments

Back to top