Galaxy S10 pro funkci fotoaparátu pod displejem, tenčí rámy, bez konektoru pro sluchátka

Významná sezóna výroku stále probíhá, přičemž září i říjnové měsíce pokračují v vydávání ještě více oznámení. Stále máme nové iPady a možná i nové Mac, které se objeví příští týden, ale právě teď se veškerá přednáška na okamžik počítala s Samsungem. Očekává se, že výrobce telefonů Android odhalí svou Galaxy S10 na začátku roku 2019, stejně jako podle Bloombergu, mohou dojít k určitým úpravám.

Bloombergova zpráva má několik pozoruhodných bodů, které stojí za zvážení, v neposlední řadě koncept, že budou existovat tři různé verze telefonu, přičemž jedním z těch, kteří jsou gadgetem zaměřeným na snížení nákladů, což z něj činí dostupnější volbu podobnou iPhone XR.

Zatímco levnější varianta telefonu bude chybět několik zvonů i píšťalky dražších variant, ti s hlubšími kapsami se mohou dívat dopředu na senzor otisků prstů na obrazovce a nový modul fotoaparátu, který bude zjevně Skryté pod obrazovkou a přitom zůstávají viditelné. To podle Bloombergu umožní Samsungu, aby se rámy ještě zmenšily, a namontovala podobnou 5,8palcovou obrazovku jako Galaxy S9 do menšího těla.

Kromě toho uvádí Bloombergova zpráva, že můžeme očekávat, že společnost Samsung nakonec zakopne konektoru pro sluchátka kromě integrace 5G rádia pro super rychlé buněčné rychlosti v zemích a také na dopravcích, které tyto věci podporují. Zatímco gadget se stále vyvíjí, samozřejmě se dodává s Android 9 Pie, i když v době, kdy to vyjde, bude Google již lépe ohradit prvním návrhářem náhledu Android 10.

To vše přichází týdny poté, co Google odhalil, a také vydal Pixel 3 a také Pixel 3 XL, současný krém plodiny telefonu Android.

(Zdroj: Bloomberg)

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

Kodi 18 Beta 4 Apk Android ke stažení, aplikace iOS, tady je to, co je nové

Downgrade z iOS 12.0.1 na iOS 12.0 již není možné, protože Apple přestane podepisovat firmware

Stahování: iOS 12.1 Beta 5 odkazů na IPSW, stejně jako OTA, WatchOS 5.1, TVOS 12.1 Vydáno

Útěk z vězení iOS 11.4.1 Aktualizace: Ian Beer vydává své vykořisťování

Jak snížit iOS 12.0.1 na iOS 12.0 / 11.4.1

Stahování: IOS 12.0.1 Odkazy na IPSW, aktualizace OTA pro iPhone i iPad

Útěk z vězení iOS 12.0.1 / 12 / 12.1 na iPhone i na iPad [aktualizace stavu]

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech nejnovějších od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Back to top