4 Fantastické placené aplikace pro iOS jsou nyní nabízeny ke stažení zdarma, získejte je z přímo zde

, obchod s aplikacemi je fantastický i všechny, stejně jako jsme rádi platili za skvělé aplikace, můžete prostě jen můžete ‘T porazil vynikající náklady zdarma. To je důvod, proč mnoho návrhářů bere své placené aplikace a také snižuje své náklady na absolutně nic na krátkou dobu-produkuje to bzučení i trochu štěstí, dostane je na vrchol grafů obchodu s aplikacemi. Pak pouze vyžadují, aby popularita převedla, když se náklady vrátí do normálu. Vypadá to snadné, že?

Bez ohledu na to, jak dobře se to všechno ukáže pro vývojáře, jsme určitě vítězi v této bitské hře, protože si za nic stáhneme neuvěřitelné aplikace za nic. Co se na této dohodě nelíbí?

Dnes jsme narazili na hrst aplikací pro iOS, které vyzkoušely placené placené přeplatky, a také jsme věřili, že se vám bude líbit vzhled. Nezapomeňte, že stojí za to stahovat nyní, i když jej nemusíte využívat, protože když jste si jej stáhli, je vaše opětovné opětovné stávání, kdykoli budete chtít zdarma, i poté, co se náklady vrátí zpět!

Pojďme tedy začít.

Innky Mail (9,99 $ – zcela zdarma / iPhone i iPad)

Od doby, kdy Apple začal umožňovat e-mailové klienty třetích stran do obchodu s aplikacemi, nebyl žádný nedostatek návrhářů, kteří se snažili sestavit aplikaci schopnou nahradit možnost akcií. Inkoustová pošta to může udělat, protože je to krásné a také několik skvělých funkcí. Třídění e-mailů na zařízení, rychlé odpovědi a také mnohem více z této výhodné aplikace, zejména přemýšlení o jeho původních nákladech je 9,99 $.

Stáhněte si jej na iTunes zde.

Miniaturecam- tiltshift generátor HD (0,99- úplně zdarma / iPad)

Chápete, že úžasný dopad na naklápění, který se lidem tolik líbí při fotografování a také je odesíláte na Instagram? Víte, ten, který rozmazává pozadí a přitahuje zájem o téma obrázku? Nebylo by to úžasné udělat to také na videu? Proč ano, opravdu by to bylo. Obvykle to stojí dolar. Nyní je to zdarma. stáhnout to.

Stáhněte si jej na iTunes zde.

ColorsAy (2,99 $ – zcela zdarma / iPhone i iPad)

Za normálních okolností 2,99 $, ColorsAy fotografuje a promění barvy na zvuky. Ideální pro ty, kteří byli částečně pozorovaní nebo jen slepí barvy, ColorsAy zkontroluje, jaké barvy obsahují obrázek. Pro některé to nemusí hluk obzvláště užitečný, ale pokud jste ve tvaru případu využití, stojí za to stahovat zdarma.

Stáhněte si jej na iTunes zde.

Equalizer Pro (0,99 $ – zcela zdarma / iPhone i iPad)

Poslední z našich aplikací a obvykle ceny za 0,99 $, Equalizer Pro je náhradou za hudební aplikaci pro iOS. Proč byste to udělali, ptáte se? Vzhledem k tomu, že equizer Pro má tunu předvoleb ekvalizéru a aplikace pro skladování nemá žádnou. Je to stejně snadné.

Stáhněte si jej na iTunes zde.

Takže jste je stáhli, že?

Nezapomeňte si prohlédnout naši galerii aplikací pro iPhone a galerii aplikací pro iPad a podívejte se na mnohem více aplikací pro váš iPhone, iPad i iPod Touch.

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.

Back to top