Organizátor SMS od společnosti Microsoft je nejlepším klientem SMS pro Android

v mnoha částech světa, arénu převzaly služby bezprostředních zpráv, jako je WhatsApp. Stejně jako dosud v mnoha jiných částech světa je SMS stále upřednostňována před službami okamžitých zpráv. Podniky po celém světě však silně závisí na zprávách SMS. Pracují bez webu, což je činí mnohem spolehlivějšími. To však také znamená získat velké množství marketingových zpráv z tolika různých zdrojů. Nemluvě o tom, co nyní na internetu používá zprávy SMS k potvrzení, že jste to vy. Přidejte zprávy ze svých skutečných kontaktů a také jste na hromadu… nepořádku, když otevřete aplikaci SMS. Organizátor SMS od společnosti Microsoft se to pokouší upravit.

Úpravy: Druh si nepamatování zapamatovat, ale aplikace je nabízena pouze v Indii prostřednictvím obchodu Play. Díky, Andrey.

Funkce

Tým Microsoft Garage přišel s organizátorem SMS poněkud chvíli zpět. Dokonce jsme to uvedli mezi několika z nejlepších blokátorů SMS SMS. Od té doby však uplynuly měsíce a aplikace byla aktualizována k lepšímu. Tehdy, i když to bylo opravdu skvělé, se nějak nezdálo jako dokončený produkt. Určitě ano. Organizátor SMS společnosti Microsoft je možná první a také pouze aplikace svého druhu, protože nasazuje objevování stroje, který rozlišuje mezi různým typem zpráv SMS, který jednotlivec přijímá.

„Aplikace organizátoru SMS využívá algoritmy pro objevování pokročilého stroje k klasifikaci a také překládá transakční, osobní, propagační a spamové zprávy. Aplikace zabírá extrémně bitovou oblast na gadgetu (jen asi 3 MB) a také pracuje samostatně, aniž by byla propojena s webem, “uvedla firma v prohlášení.

Existuje mnoho aplikací, které blokují spamové zprávy a také kategorizují různé zprávy do kategorií a alespoň jeden z nich využívá něco jako objevování stroje. Organizátor SMS je však stále nejlepší volbou, protože má mnohem více co nabídnout. Nastaví dokonce připomenutí pro nadcházející úkoly, jako je chytání letu, splácení výdajů nebo rezervované vstupenky na filmy, za předpokladu, že o tom máte SMS. .

Organizátor SMS může dokonce najít ověřovací kódy a kódy OTP ve vašich zprávách a poté je také prověřuje, a také odstraníte oznámení, takže je nemusíte hledat. Může to být záchranář, pokud používáte prohlížeč nebo aplikaci, která nelze zkontrolovat OTP. Seznam funkcí dosud neskončil, protože existuje ještě jedna.

Umožňuje vám vyrábět a také uložit zálohy všech vašich zpráv SMS, kupodivu, váš účet Google Drive. Překvapilo mě, aplikace Microsoft, která umožňuje jednotlivcům využívat disk Google, a také nezahrnovat možnost využití vlastní jednotky? Ačkoli si nestěžuji.

Rozhraní

Aplikace určená pro organizaci vašich zpráv SMS, které nemohou ani uspořádat aspekty rozhraní, není ve skutečnosti hluk velmi slibný. Organizátor SMS však není jedním z nich. Z pohledu uživatelského rozhraní je aplikace snadno využívána a ne tak přeplněná, jak by mělo přemýšlet o tom, kolik věcí se děje přímo na primární obrazovce.

Jednou z nejlepších věcí je to, že můžete jednoduše přejetím přejetím přejděte na jakýkoli typ jiné složky nebo přejetím přejetím, abyste ji označili jako čtení/nepřečtené. Stejně tak to však vede k jednomu z mých gripu, které můžete nebo nemusíte sdílet. Přejetí k archivu zprávy by se ukázalo trochu praktičtější než přesun do složky. Určitě můžete stále přejetím a poté vybrat složku Archive, ale přidává další krok. Chcete -li to přidat, není tak uspokojivé, jako je přejetí k archivu nebo odstranění, pokud to dává smysl.

Existuje tmavý režim, i když však nevyužívá skutečnou černou nebo dokonce materiální černé pozadí. Organizátor SMS skutečně vyšel z experimentální funkce Skype Lite, takže také využívá barvy Skype. Normálně je bílá i modrá a v tmavém režimu mění směs tmavě šedé i modré.

Soukromí

Aplikace, která čte vaše zprávy, a také využívá objevování stroje, aby to pochopilo, má jistě podezření. obáváte se soukromí? Měli byste být. Alespoň pokud jde o oficiální prohlášení, nic z toho není opravdu založeno na cloudu. Aplikace neposílá žádná data na servery Microsoft a cokoli se na vašem telefonu stane.

Nainstalujte organizátor SMS

Stáhněte si organizátor Microsoft SMS 1.0.32 APK

[GooglePlay url = ””/]

Back to top