Nový web Apple ID, který umožňuje jednotlivcům stáhnout všechna svá data, trvale smazat účty

Apple je nastaven tak, aby představil nový web věnovaný správě Apple ID a také to umožní jednotlivcům stáhnout kopii všech Podle nové zprávy společnosti Bloomberg z údajů vedených společností.

Tato data zahrnují kontakty uživatele kromě jakéhokoli typu fotografií, informací o kalendáře a dokonce i preferencích úrovně systému nebo aplikace. Pokud je uchováván společností Apple nebo jedna z jeho aplikací, nový web Apple ID nechá jednotlivce stáhnout.

Spolu s stahováním dat En-Masse nový web také umožní jednotlivcům přinést mnohem více světské úkoly, jako jsou správné osobní údaje, deaktivovat svůj účet Apple ID, nebo pokud jsou věci skutečně zoufalé, smažte jej úplně stejně tak trvale .

Všechny tyto úpravy jsou na místě, alespoň částečně, aby umožnily společnosti Apple dodržovat novou legislativu, která vstoupí v platnost v Evropě 25. května. Obecné pokyny pro zabezpečení dat bude přesně řídit, jak jsou data zpracovávána společnostmi.

Podle zprávy můžeme očekávat, že nové nástroje se v Evropě na začátku května nastoupí do Evropy, s nimiž budou krok na mezinárodní úrovni později.

Spolu s novým webem Apple ID, právě nedávno vydané iOS 11.3 zahrnuje také nová vylepšení ochrany osobních údajů s novými obrazovkami Sprinkle, která se zobrazují při otevření aplikací společnosti Apple, celkem s informacemi o tom, co data Apple shromažďují a také jaký účel.

Apple je dlouhodobě zastáncem soukromí pro jednotlivce i jejich údaje, což je obvykle rovněž na úkor několika jeho služeb. Například Siri je méně schopný než soupeřit s nabídkou kvůli pravdě, že nemá přístup k několika údajům potřebným k tomu, aby nabídla mnohem více sady funkcí.

(Zdroj: Bloomberg)

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

iOS 11.3 útěk z vězení: Zde je to, co iPhone i iPad jednotlivci vyžadují vědět

Oprava problému s bílou obrazovkou PUBG pro iPhone 5s je nyní k dispozici

Zkontrolujte iOS 11.3 Poznámky k konečnému vydání, funkce, ChangeLog All na jednom místě zde

Stáhněte si odkazy iOS 11.3 IPSW, aktualizace OTA finální verze Ideální zde

Jak snížit iOS 11.3 na vašem gadgetu [průvodce]

Fortnite 3.4 Patch Poznámky pro mobilní aktualizaci a další vydané platformy, tady je to, co je nové

PUBG Mobile 0.3.3 APK ke stažení pro Android, aktualizace iOS, zde je to, co je nové

Útěk z vězení iOS 11.3 / 11.2.6 / 11.2.2 na iPhone i na iPad [aktualizace stavu]

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech aktuálních od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.

Back to top