IOS 9 obsahuje hlasový trénink „Hey Siri“, tady je přesně to, jak to funguje

, obvykle semeno Golden Master (GM) obvykle představuje konečnou sadu úprav, než se připojí online na veřejnost. Ve skutečnosti je to obvykle přesně stejné vývojové číslo jako GM, které se opravdu vytlačuje do gadgetů po celém světě. Jsme neuvěřitelně blízko tomu, co se děje nyní s iOS 9, který mimochodem obsahuje novou funkci související s Siri, která prochází jednotlivcem hlasovým tréninkem, aby nabídl vyšší míru porozumění při použití nového vždy na „hej siri“ funkce.

Pokud jste rutinním uživatelem Siri, budete s největší pravděpodobností využít výkon „Hey Siri“ ve své současné podobě. V zásadě to umožňuje, aby Siri byl spuštěn zcela ruce zcela zdarma tím, že uvádí „Hey Siri“. Je tu však úlovek. V současné době musí být gadget připojen k zdroji energie, než může rozpoznat zvukovou instrukci. Zavedení iPhone 6s a iPhone 6s Plus se s těmito omezeními zbavují zážitku „vždy na“ pro Siri, díky novému koprocesoru M9.

Aplikace Apple tohoto nového průvodce hlasovým tréninkem pro „Hey Siri“ v iOS 9 je neuvěřitelně snadné a vyvinuté, aby se jednotlivci dostali a běhali co nejrychleji s velmi malým rozruchem. Je tam, aby pomohl mnohem lépe uznat váš hlas. Systém bude požadovat, aby jednotlivec přečetl a také hovoří o řadě různých frází v řadě, aby Siri umožnil poslouchat, analyzovat, Spot a také skladovat výslovnost řečových vzorců uživatele. Pouze v případě, že Siri je potěšen svou úrovní detekce, umožní asistentovi jednotlivci pokračovat do další fáze. Celý proces end-to-end zahrnuje pět kroků a zahrnuje opakující se fráze, jako je „Hey Siri“, stejně jako „Hey Siri, to jsem já“.

Chcete -li začít, na vašem iPhone, iPad nebo iPod Touch běží iOS 9 gm nebo novějším, přejděte na Nastavení -> General -> Siri a zapněte přepínač pro Siri. Poté přepínač zatáhněte o povolení „Hey Siri“ a také jej nastavit.

Zdá se, že zavedení nové funkce hlasového tréninku v rámci finální sestavení iOS 9 existují, aby se zvýšila přesnost detekce při pokusu o interakci se Siri. Proběhla nějaká diskuse o možnosti, že nová funkce má zaručit, že pouze majitel gadgetu může aktivovat „Hey Siri“ vždy na funkci, zdá se však, že neexistuje žádný skutečný důkaz, který by tuto teorii podporoval . Existuje prospektivní, že Apple jednou prodlouží Siri, aby odpověděl pouze na vyškolený „majitelský“ hlas, ale ten den se zdá být právě tady.

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

Stáhněte si iOS 9 GM a také nastavte na iPhone 6, 6 Plus, 5S, 5C, 5, 4S, iPad, iPod touch [tutoriál]

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.

Back to top