Opravte Cydia Extender Provision.CPP: 81 / PROSTISION.CPP: 71 Chyba, zde je přesně to, jak

Zde je přesně to, jak opravit Cydia Extender Prysion.cpp: 81 a provision.cpp: 71 Chyba pomocí kompatibilního systému Windows PC nebo Mac.

Velké staré dny snadné útěk z vězení jsou pryč a moderní útěk z vězení přináší nesčetné množství otázek. Máme nejen útěky z vězení založené na IPA, jako je Yalu102, abychom skutečně osvobodili zařízení, ale také další nástroje, jako je Cydia Impacttor, a nově vydané extender Cydia, aby se skutečně zabývaly konkrétními částmi útěku z vězení a procesem po jailbreak.

Cydia Extender se neukázal jako služba, v kterou jsme doufali, ale s tím, že nástroj je upraven, aby pracoval s zcela zdarma Apple ID, mnohem více a mnohem více lidí se snaží vstát a běžet s ním Jejich zařízení iOS 10 pro podepisování aplikace Yalu102 na cestách bez počítače. Chyby v této situaci jsou pouze přirozené.

Pokud narazíte na otravné poskytování.cpp: 81/provision.cpp: 71 Chyba vyhozená Cydia Extender v nejvíce nevhodných časů, není třeba panikařit nebo se obávat, protože to lze rychle opravit pomocí snadného triku. Ukazujeme vám přesně, jak v tomto průvodci krok za krokem.

Krok 1: První ze všeho, budete muset připojit postižený gadget do počítače prostřednictvím obvyklého připojení USB.

Krok 2: Spusťte nejnovější verzi Cydia Impattor na Windows PC nebo Mac. Na Mac, s aktivní aplikací Cydia Impacttor, klikněte na možnost Xcode z nabídky horních dat. Uživatelé systému Windows mohou jednoduše kliknout na Xcode z nabídky dat v samotném okně Impacttor Cydia.

Krok 3: S touto nabídkou aktivní vyberte možnost Revoke Certificated. V tomto seznamu jsou pouze dvě možnosti, takže by nemělo být příliš náročné najít.

V mnoha případech by se tento snadný proces měl skutečně opravit a odstranit existenci poskytování.cpp: 81/provision.cpp: 71 Chybové zprávy se zobrazují při použití extenderu Cydia. Za některých velmi vzácných okolností to však může také znamenat, že po zadání Apple ID, nebo v mnohem vzácnějších situacích, může to znamenat, že vše, co je třeba odstranit -běž znovu.

Z velké části však zrušení certifikátů prostřednictvím Cydia Impactrovi s přípojeným gadgetem mělo nabídnout útěchu z těchto nepříjemných problémů.

Také byste se mohli rádi podívat:

Opravte http-win.cpp: 158 Cydia Impactror chyba na Windows pro iOS 10.2 útěk z vězení, tady je, jak

Opravte ustanovení.cpp: 150 Cydia Impactror chyba během iOS 10.2 útěk z vězení, tady je jak

Útěk z vězení iOS 10.2.1 / 10.3 pro iPhone i iPad [nejnovější aktualizace stavu]

Nainstalujte theos na iOS 10, abyste vytvořili vylepšení aplikací a útěku z vězení bez počítače, takto

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.

Back to top