Jděte létat s tímto 1080p RC Dronem, který může dokonce objevit jeho metodu domů, jen 80 $ dnes

Amazon v současné době poskytuje potenciálního T25 RC Drone s 1080p videokamerou za pouhých 80 $, když také oříznete slevový kupón na stránce na stránce na stránce na stránce na stránce na stránce na stránce na stránce na stránce na stránce na stránce na stránce na stránce na stránce na stránce na stránce na stránce na stránce na stránce na stránce na stránce na stránce jako jít do speciálního kódu diskontní sazby při pokladně. Díky této náklady se tento drony tento týden tento týden stane jedním z mnohem lepších vyjednávání a také vám ušetří prakticky 50% v tomto procesu.

Nezáleží na tom, kdy létá, ale tento dronem rozhodně vypadá také část!

K tomuto dronu je napěchována spousta funkcí, díky nimž je fantastická nabídka i za typickou cenu. Když však vezmete v úvahu diskontní sazby, je to ještě lepší. Drone podporuje GPS a také polohu glonass, aby se ujistil, že má extrémně nejlepší koncept, kde je. stejně jako to umožňuje dron dodržovat vás s využitím připojení GPS v telefonu. Rovněž existuje podpora návratu do domu, když je nízká síla nebo také trpí ztrátou signálu.

Vestavěná videokamera je skvělá pro video 1080p a také s nastavitelným úhlem 90 stupňů, které budete vždy moci chytit, co hledáte. S letovými vzdálenostmi až 300 metrů nebudete vyžadovat, aby se vedle něj stál, zatímco to dělá.

Tento dron má v současné době prakticky 1 000 hodnocení na Amazonu se skóre 4,2 hvězd z pěti. To, ve spojení s touto cenou, je z tohoto fantastického dronu, který si dnes vyzvedne. Jen mějte na paměti, že náklady nebudou již dlouho, a také se ujistěte, že po oříznutí kupónu také přejdete do kódu diskontní sazby.

KOUPIT: Potendic T25 RC Drone s 1080p videokamerou z Amazonu: 80 $ s kupónem na stránce na stránce a kód diskontní sazby 4E8VUT6A | Původní cena: 140 $

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

Checkra1n pro Windows Alternative: Jak přesně využít RA1NUSB pro iOS 13.3 útěk z vězení

Stahování: IOS 13.3 Konečné odkazy na IPSW, aktualizace OTA a iPados 13.3 pro kompatibilní zařízení

Stahování: iOS 13.3.1 Beta 1 OTA Profil, IPSW odkazy vydané pro iPhone i iPad

Downgrade iOS 13.3 na iOS 13.2.3 pro checkra1n útěk z vězení, tady je jak

Útěk z vězení iOS 13.3 Využití checkra1n, zde je přesně to, jak [průvodce]

Útěk z vězení iOS 13.3 / 13.3.1 na iPhone 11, 11 Pro Max, XS, mnohem více s novým využitím TFP0 bude možné brzy

IOS 13/13.2.2 Výpis z vylepšení vězení pro checkra1n

Apple View EKG App Hack: Povolit mimo nás v nepodporované zemi na sérii 5 a 4 bez útěku z vězení

Můžete nás dodržovat na Twitteru nebo Instagramu a dokonce i na naší stránce na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Back to top